Okey Ücretsiz Kargo

indirim Belirsiz
Okey'den siparişlerinize kargo ödemeyi düşünmeyin. Bu kampanyayla kargo paranız cebinizde kalıyor. Aktif Et butonuna basarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Okey Ücretsiz Kargo ve Gizli Kargo

indirim Belirsiz
Okey alışverişlerinizde mahremiyetinize yönelik gizli ve ücretsiz kargo fırsatı! Bu kampanyadan yararlanmak için Aktif Et butonuna basman yeterli.

Okey Kabartmalı ve Tırtıklı Prezervatiflerde %29’a Varan İndirimler

indirim Belirsiz
Okey üzerinden yapacağınız kabartmalı ve tırtıklı prezervatif ürünlerinde uygulanacak %29'a varan indirim fırsatlarından yararlanma fırsatını sakın kaçırmayın.

Okey Ekstra İnce Prezervatifler %35’e Varan İndirimlerle

indirim Belirsiz
Okey üzerinden yapacağınız ekstra ince prezervatif ürünlerinde uygulanacak %35'e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Hemen aktif et butonuna tıklayarak ürünleri...Devamı

Okey üzerinden yapacağınız ekstra ince prezervatif ürünlerinde uygulanacak %35’e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Hemen aktif et butonuna tıklayarak ürünleri inceleyin. Kısalt

Okey İnce Prezervatiflerde %34’e Varan İndirim Fırsatları

indirim Belirsiz
Okey üzerinden yapacağınız ince prezervatif alışverişlerinizde uygulanacak %34'e varan indirim fırsatlarından yararlanma fırsatını sakın kaçırmayın.

Okey Standart Prezervatiflerde %28’e Varan İndirimler

indirim Belirsiz
Okey üzerinden yapacağınız standart prezervatif alışverişlerinizde uygulanacak %28'e varan indirim fırsatlarından yararlanma fırsatını sakın kaçırmayın.

Trendyol Okey Ürünlerinde 20 TL Net İndirim!

indirim Belirsiz
Trendyol Okey ürünlerinde geçerli indirim kampanyasına katılarak 100 TL ve üzeri alışverişin için sepette 20 TL indirim kazanabilirsin.

40 TL OK İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Bugün Ok.com.tr'de 40 TL ye varan indirimleri keşfet!

OKEY

Türkiye’nin ilk prezervatif ve benzeri cinsel ürünlerinin üreticisi OKEY markası üretimlerine 1991 yılında başladı. Türkiye’de cinsellik kavramının oluşması ve cinsel yollarla oluşabilecek hastalıkların önlenmesi adına ürettiği prezervatiflerin reklamını 1992 yılında televizyonlarda gösterime sundu. Yaptığı reklamlar sayesinde Türkiye’de cinsellikle alakalı tabuları yıkarak bir devrim yaptı. Bunun yanı sıra hem bilinen en etkili doğum kontrol yöntemi hem de aile planlama kavramını geliştirmek adına üretilen prezervatiflerin tüketicilere tanıtılmasına yardımcı oldu. Yeni bir pazar ortaya koyan ve Türkiye’nin öncü kurumlarından biri olan TAF (Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı) tarafından desteklenmekte olan OKEY markası tüketicilerin sağlığını düşünerek üretimlerini kalite ve titizlik prensipleri içerisinde gerçekleştiriyor. Çeşitli marketlerden temin edebileceğiniz OKEY prezervatif ve benzeri ürünleri aynı zamanda ok.com adresinden online olarak sipariş edebilirsiniz.

Hem de daha uygun ve indirimli fiyatlarla. Bunun yanı sıra OKEY markasının müşterilerine sunmuş olduğu ek indirim fırsatları da bulunuyor. Online alışverişte kazanç sağlamanın yeni yollarından biri olarak bilinen indirim kuponu uygulamasını Türkiye’nin öncü prezervatif markası OKEY’de kendine ait e-ticaret sitesi üzerinden sunuyor. Online alışverişte kolaylık sağlayacak bu kuponlara rahatlıkla ulaşmanız için kurduğumuz kupon sitemizdeyse ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz kupon kodlarını tek tek araştırıp buluyoruz. Her kategoriden ürün için ayrı ayrı bulduğumuz kupon kodlarını güncel ve kullanılabilir halleriyle paylaşıyoruz.

OKEY İndirim Kuponları Ne İşe Yarar?

OKEY markasının piyasaya sunmuş olduğu prezervatif ürünleri ve bunun yanı sıra yaptığı çalışmalarla cinsellik hakkında bilinen yanlışlar ortadan kalkmaya başladı. Diğer yandan cinsel hastalıklarla baş edebilmek adına geliştirdiği ürünleriyle de ülkemizde yaşanan cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı önlem alınmasını sağladı. Satışlarına market raflarında başlayan firma gün geçtikte büyüyen ve gelişen e-ticaret piyasasında da yerini alarak satışlarına online şekilde devam ediyor. İnternet üzerinden daha uygun fiyatlarla sunduğu ürünlerini alıcılara ulaştırırken ek indirim fırsatları da sunmaya devam ediyor.

Firma okey prezervatif promosyon kodu gibi online kampanyalar sunarak ürettiği ürünleri alıcıya daha uygun fiyatlarla ulaştırıyor. Çeşitli kategorilerde birbirinden farklı ürünler üreten firmanın her kategoriye uygun indirim kupon, kod veya hediye çekleri bulunuyor. İndirimkuponkod.com sitesi olarak Türkiye’nin öncü kupon sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken e-ticaret yapan her sitenin kampanya fırsatlarını sizlerle bir araya getiriyoruz. İnternet sitemiz üzerinde yayınlamakta olduğumuz okey prezervatif promosyon kodu ve benzeri fırsatlarla OKEY markasından yapacağınız alışverişlerinizi daha hesaplı hale getiriyoruz. İnternet sitemizde onlarca farklı kategoride yayınlanmış halde bulunan indirim kuponlarından yararlanarak sepetinizde ek indirimler kazanabilirsiniz.

 

OKEY İndirim Kodları Sayesinde Masraflarınızı Yarıya İndirin

Cinselliğin hayatımızın bir parçası olduğu ve bunun yanı sıra dikkatli olunmadığında beraberinde getirebileceği hastalıkların bulunduğu uzmanlar tarafından söylenen bir gerçek. OKEY markası bunun farkındalığıyla 1991 yılında çıktığı bu yolda hem çeşitli korunma ürünleri üretiyor hem de çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenerek insanları bu konuda bilinçlendiriyor. Birçok insan bunun farkında olmaksızın cinsel hayatını yaşayarak ise kendini büyük bir tehlikeye atıyor. OKEY markası bu tehlikeleri engellemek için geliştirdiği çeşitli korunma yollarını artık sadece marketlerde sunmuyor. Gelişen pazar ağıyla ok.com adresiyle Türkiye’nin prezervatif, kayganlaştırıcı ve benzeri ürünlerinde öncüsü olan marka sanal alışveriş dünyasında da yerini alıyor. Alıcılarına sunmakta olduğu ürünlerin haricinde çeşitli indirim olanakları da sağlayarak üretmekte oldukları ürünlere ulaşma kolaylığı da sağlıyor.

Türkiye’nin bir numaralı kupon sitesi indirimkuponkod.com olarak bizlerde internet sitemizi ziyaret eden alıcılarla markanın yayınlamakta olduğu indirim olanaklarını bir araya getiriyoruz. Prezervatif ve benzeri cinsel ürün alımlarınızda kullanabileceğiniz farklı kategorilerde ki indirim kuponlarını sitemizde sizlere sunuyoruz. Sitemize ücretsiz bir şekilde üye olarak yine aynı şekilde ücretsiz bir şekilde indirim kupon ve kampanyalarına sahip olabilirsiniz. Markanın sizlere sunduğu bu sayısız indirim kodlarına internet sitemiz vasıtasıyla ulaşarak prezervatif alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Birbirinden özel kampanyalara tek tıkla sahip olmak istiyorsanız sitemize giriş yaparak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Vaktinizi Heba Etmeden Kampanyalara Tek Tıkla Ulaşın

İndirimkuponod.com olarak internet mağazasıyla sizlere sayısız ürün sunan OKEY markasının okey elit kupon koduve benzeri birçok fırsatını tek elden ulaştırıyoruz. Birbirinden cazip indirim kodu, kupon veya hediye çekleriyle online alışverişlerinizi sizin için daha elverişli hale getiriyoruz. Farklı kategorilerdeki ürünlerde geçerli olan ve güncelliği tarafımızca devamlı kontrol edilen kupon kodlarını size ulaştırmak için kampanyaları devamlı takip ediyoruz. Sizleri yormadan dilediğiniz bütün OKEY fırsatlarını ayağınıza getiriyoruz.

Sadece okey elit kupon kodu değil nakit para yerine geçen hediye çeklerini de sizlere sunarak alışverişlerinizin bir kısmını bedavaya getirmenize yardımcı oluyoruz. Alışverişte tüketici odaklı yaklaşımları baz alarak araştırmalarımızı gerçekleştiriyor ve bu doğrultuda indirim fırsatlarını sizlere sunuyoruz. Her geçen gün gelişen ve genişleyen e-ticaret hacmi içerisinde OKEY ve benzeri birçok markanın indirim avantajlarını alıcılarla tek bir çatı altında bir araya getiriyoruz. Sizde kampanyalardan devamlı olarak haberdar olmak istiyorsanız indirimkuponkod.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.