Özdilek İndirim Kuponları

4 adet Özdilek kupon kodu ve kampanya listeleniyor:

Best Value

App Özel 150 ₺ Özdilek İndirim Çeki

Özdilek indirim kampanyası ile her alışverişinizde fırsat kazanabilirsiniz. Özdilek mobil alışveriş uygulamasını indirip gerçekleştireceğiniz 750 ₺ ve üzeri tutarda alışverişte 150 ₺ indirim sizleri bekliyor.

Süper Fırsat!

100 ₺ Özdilek Kampanya Kodu

İndirim Kodunu Aç

Özdilek indirim kampanyası ile Market kategorisinden yapacağınız 200 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli 100 ₺ Özdelik kupon kodunu kaçırmayın ! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmiştir.

Süper Kampanya!

Okul Fırsatlarında % 35 Özdilek İndirim Fırsatı

Özdilek indirim kampanyası ile okula dönüşte süper fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özdilek online alışveriş mağazasında bulunan okul ürünlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette % 35 oranında indirimden yararlanabilirsiniz.

Best Value

50₺ Worldpuan Özdilek Hediye Kampanyası

World Mobile özel Özdilek hipermarket ve mağazalarından tek seferde yapılacak 400₺ ve üzeri alışverişlerinizde 50₺ Worlpuan Özdilek’ten müşterilerine hediye!

Özdilek İndirim Kodu

1983 yılında temelleri atılan ve insanların ev tekstil, giyim, ev/yaşam, ayakkabı ve kozmetik ihtiyacını karşılayan Özdilek ürünleri özdilek indirim kodu ile avantajlı olarak satın alınabilir. İlk olarak Bursa’da varlık sürdürmeye başlayan Özdilek günümüzde Afyon, Bolu, Yalova, Uşak, Eskişehir, Manisa, Düzce, Kocaeli ve İzmir alışveriş merkezleriyle hizmet verir. Online olarak ise Özdilek.com.tr ve Özdilekteyim mağazaları üzerinden insanlara ulaşır.

Özdilekteyim online mağazasından insanlara ulaşan firmanın ürünlerini avantajlı olarak satın almak istiyorsanız sizler için paylaştığımız kodları kullanabilirsiniz. Bu kodlar yapacağınız alışverişlerde daha az ödeme yapmanızı ve buna bağlı olarak bütçenizle daha çok ürün almanıza yardımcı olur. Alışverişinizi keyifli hale getirmek isterseniz sayfamızı inceleyerek paylaştığımız güncel indirim kodlarından yararlanabilirsiniz.

Özdilek
İndirim Kodu Ve
Kampanyalar
Özdilek İndirim Kodu Ve Kampanyalar

Özdilek’ten Hangi Ürünler Satın Alınabilir?

Geçmişi 40 yıllık olan Özdilek firması insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Mağazada bulunan ürün çeşitliliği özdilek indirim kuponu sayesinde bütçeye uygun şekilde satın alınabilir. Sayfamızda yer alan kuponları kullanarak Özdilek’ten satın alabileceğiniz ürün grupları ve ürünler şunlardır;

 • Ev tekstil ürünleri
 • Ayakkabılar
 • Ev-yaşam ürünleri
 • Kırtasiye ve oyuncak ürünleri
 • Spor-outdoor ürünleri
 • Parfüm ve kozmetik ürünleri
 • Saat ve gözlük ürünleri
 • Seri sonu ürünleri
 • Reklam ürünleri

Web sitemizden bu ürünleri satın almak için kullanabileceğiniz indirim kuponlarına ulaşabileceğiniz gibi Özdilek kampanyalarını da öğrenebilirsiniz. Bu sayede mağaza kampanyalarını ilk siz öğrenerek yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Özdilek İndirimleri Ve Kampanyaları Neler?

Özdilek insanları online alışverişe teşvik etmek için çeşitli indirim ve kampanyalar düzenler. Bu sayede stoklarının bitmesini hem de müşteri potansiyelini artırmayı amaçlar. Özdilek tarafından yapılan indirim ve kampanyalar arasında ise şunlar yer alıyor;

 • Anneler günü indirimleri
 • Bayram kampanyaları
 • Sevgililer günü indirimleri
 • Yarıyıl tatili indirimleri
 • Efsane cuma indirimleri
 • Babalar günü indirimleri
 • Outlet indirimleri
 • Mega eylül kampanyaları
 • Kazançlı hafta sonu kampanyaları
 • Kargo kampanyaları

Bu indirim ve kampanyaların tamamı hakkında gerekli bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca indirimler birlikte kullanabileceğiniz özdilek indirim kuponu için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özdilek Anneler Günü İndirimleri

Özdilek kampanya ve indirimleri arasında Anneler Günü indirimleri bulunur. Annelerinin özel günlerini kutlamak isteyen kişiler bu indirimlerden yararlanarak annelerini mutlu edebilirler. Anneler Günü indirimleri kapsamında Özdilek mağazasından elbise, mont, kaban, ceket, ayakkabı, nevresim takımı, çanta, şapka, cüzdan, saat ve gözlük satın alınabilir. Bu indirim kampanyalarından yararlanmak için kişilerin Mayıs ayını beklemeleri gerekir.

Özdilek Bayram Kampanyaları

Bayram insanların birbirine hediye aldığı günler arasında bulunur. Ayrıca insanlar bayramda yeni eşyalar kullanmak için alışveriş yapıyorlar. Bu nedenle Özdilek bayram kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar sayesinde insanların giyim, ayakkabı, ev tekstil, mutfak ve elektronik ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmalarını sağlıyor.

Özdilek tarafından düzenlenen bayram kampanyaları sayfamızda sunduğumuz özdilek hediye çeki ile avantajlı hale gelebiliyor. Bu çekler hediye almak isteyen kişilerce kullanılabileceği gibi kişiye verilerek hediyeyi kendisinin seçmesi de sağlanabiliyor. Bayram kampanyaları Ramazan ve Kurban bayramları yaklaşırken düzenlenmeye başlıyor.

Özdilek Sevgililer Günü İndirimleri

Özdilek Sevgililer Günü indirimleri düzenleyerek çiftlerin birbirini mutlu etmelerini sağlıyor. Eşler veya sevgililer mağazada bulunan saat, gözlük, giyim ve ayakkabı gibi ürünler arasında hediye seçebiliyorlar. Yapılan indirimler sayesinde normal şartlarda almaları zor olan ürünleri uygun fiyatlarla alabiliyorlar. Sevgililer Günü indirimleri 20 TL, 25 TL ve 50 TL gibi değişen indirimler olabiliyor. Ayrıca Özdilek indirim kuponu ile sevgililer günü alışverişi daha cazip hale gelebiliyor.

Özdilek Yarıyıl Tatili İndirimleri

Özdilek kampanya ve indirimleri arasında yarıyıl tatili indirimleri de bulunur. Öğrencilerin ve ailelerinin yarıyıl tatilinde keyifli alışveriş yapmaları bu indirimlerle mümkün olur. Firmanın yarıyıl tatili indirimleri sayesinde nevresim takımı, mont, panduf, outdoor ayakkabı, valiz, sweatshirt, bere, bot ve çizme alışverişi yapılabilir. Yarıyıl tatili indirimlerinden 20 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında yararlanmak mümkündür.

Özdilek Efsane Cuma İndirimleri

Efsane Cuma Özdilek kampanya düzenleme günleri arasında bulunur. Efsane Cuma indirimleri her yıl düzenlenir ve tüm boyunca rastlanmayacak oranda indirimler yapılır. Bu sayede insanların çok ucuz fiyatlarla alışveriş yapması mümkün olur. Ancak bu dönemde insanlar avantajlı alışveriş yapmak için istediklerinden stoklarının kısa sürede tükenmesi mümkündür. Bu nedenle Efsane Cuma indirimleri takip edilmeli ve stoklar tükenmeden alışveriş yapılmalıdır.

Özdilek Babalar Günü İndirimleri

Babalar Günü’nde babasına en iyi hediyeyi almak isteyen kişiler Özdilek hediye çeki ve kampanyaları ile bu isteklerini karşılayabilirler. Babalar Günü’nü içinde bulunduran Haziran ayı geldiğinde mağaza efsane indirim kampanyaları düzenlemeye başlar. Bu sayede babaları için hediye almak isteyenler en iyi hediyeleri bularak satın alabilirler. Babalar için mont, ayakkabı, parfüm, saat ve gözlük gibi ürünler %50, %60 ve üzeri indirimlerle satın alınabilir.

Özdilek Outlet İndirimleri

Özdilek hediye çeki, indirim ve kampanyaları arasında outlet indirimleri de bulunur. Stokta sayılı kalan ürünlerin büyük indirimlerle satışa sunulduğu indirimler outlet indirimleri. Ayrıca sezon dışı ürünler sezondaki fiyatlarından yarı fiyatına kadar indirimlerle satın alınabilir. Bu indirimler ise sayılı ürünlere yapıldığından stoklar çabuk tükenir ve indirimden zamanında yararlanmayan kişilerin istedikleri ürüne bir süre daha sahip olmamasına neden olur. Bu nedenle outlet indirimlerinin kaçırılmaması gerekir.

İndirim ve kampanyaları paylaşan sitemiz bu konuda kişiler için avantajlıdır. Gerek web sayfamızdan gerekse sosyal medya hesaplarımızdan indirim zamanı en erken şekilde öğrenilerek yararlanılabilir.

Özdilek Mega Eylül Kampanyası

40 yıldır insanların kaliteli ürünlere sahip olmasına yardımcı olan Özdilek düzenlemiş olduğu Mega Eylül kampanyası ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi amaçlar. Eylül ayında yapılan bu kampanya ile giyimden kozmetiğe, elektronikten ayakkabıya, ayakkabıdan saate kadar pek çok ürünün uygun fiyatlarla satışa sunulur. Böylelikle kişiler uzun süredir almak istedikleri ürünlere cazip fiyatlar karışlığında ulaşabilirler. Mega Eylül kampanyası birkaç günlük kampanya olduğundan fırsatı değerlendirmek isteyenlerin zaman kaybetmeden alışverişe başlaması gerekir. Bu kampanya döneminde indirimlere %50 ile %70’e kadar oranlardadır.

Özdilek Kazançlı Hafta Sonu Kampanyası

Özdilek kazançlı hafta sonu kampanyası ile kişilerin hafta sonunda yapacakları alışverişlerin keyifli hale gelmesini sağlar. Hafta sonu yapılacak alışverişlerde yapılan indirimler ve avantajlar sürekli değişir.

Bu nedenle kişilerin kampanyaları sık sık incelemesi gerekir. Bir hafta giyim alışverişinde hafta sonu kampanyası varken diğer hafta ev tekstilinde kampanya olabilir. Bu sayede kişilerin yapacakları alışverişi kampanya tarihine göre belirlemesi mümkün olur. Kazançlı hafta sonu kampanyalarında yapılan indirim oranları ise ürün türüne göre değişiklik gösterir.

Özdilek Ev Tekstil Ürünlerinde İndirimler

Ev tekstili Özdilek mağazasının en temel ürün grupları arasında bulunur. Bu nedenle ev tekstil ürünlerinde firma zaman zaman cazip indirimler yaparak müşterilerinin ilgisini çekmeye ve onları alışverişe teşvik etmeye çalışır.

Özdilek tarafından yapılan ev tekstil indirim haberleri sayfamızda paylaşılır. Bu sayede kişilerin indirimlerden zamanında yararlanabilmesi sağlanmaya çalışılır. Müşterilerimiz için hazırladığımız özdilek hediye çeki ile indirimlere ek fırsat sağlayabilirsiniz.

Ev tekstil ürünleri indirimlerinden yararlanarak satın alabileceğiniz ürünler arasında ise şunlar vardır; yorgan, yastık, battaniye, nevresim takımı, nevresim, alez, çarşaf ve uyku setidir.

Özdilek Kırtasiye Ürünlerinde İndirimler

Kırtasiye ürünleri Özdilek’te satışa sunulan ürün grupları arasında bulunur. Bu nedenle Özdilek indirimlerinin yapıldığı ürünler arasında kırtasiye ürünlerine de rastlamak mümkündür. İndirimler sayesinde kitaplardan defterlere, çantalardan kalemlere, mataralardan boyalara kadar pek çok ürüne ekonomik fiyatlarla sahip olmak mümkün olur.

Kırtasiye ürünlerinde yapılan indirimler özellikle okulların açılma dönemlerinde yapılarak öğrencilerin ihtiyaç duydukları ürünleri kolayca satın almalarına imkan verir. Kırtasiye ürünlerindeki indirim oranları hakkında bilgilere de sayfamızdan ulaşmak mümkündür.

Özdilek Kargo Kampanyaları

Kargo kampanyaları online alışveriş yapan kişiler için son derece önemlidir. İnsanların büyük bölümü kargo ücreti ödemeksizin alışveriş yapmak ister. Bu nedenle Özdilek firması da kargo kampanyaları düzenleyerek müşterilerinin kargo ücreti ödemeden alışveriş yapabilmesine yardımcı olur. Bu kampanyalar kapsamında Özdilek’ten alışveriş yapanlar alışveriş tutarı 75 TL ve üzeri olduğunda kargo ödemezler.

Özdilek İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Alışverişlerde avantaj sağlayan özdilek indirim kodu alımı oldukça kolaydır. Bunun için web sitesinden Özdilek sayfasına ulaşmanız gerekir. Sayfaya ulaştığınızda indirim kodları listesini görürsünüz. Bu listeden ihtiyaç duyduğunuz indirim kodunu belirleyebilirsiniz.

İndirim koduna karar verdikten sonra kuponun sağ kısmında yer alan Aktif et veya Kodu Aç butonunu kullanabilirsiniz. Bu buton sayesinde koda ulaşmış olursunuz ve bu işlem ardından Özdilekteyim mağazasına ulaşarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Özdilek indirim kodunu kullanmak için ilk yapmanız gereken indirim kodunu kopyalamaktır. Bunun için Kodu aç veya Aktif Et butonunu kullanabilirsiniz. Bu butonları kullandığınızda yeni bir sayfa açılır ve bu sayfada kullanacağınız koda dair numara ve harfler çıkar. Kopyala butonuna tıklayarak kodu kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işleminin ardından Özdilekteyim web sayfasına ulaşmanız ve ilgili ürün grubundan alışveriş yapmanız gerekir.

Satın almak istediğiniz ürünleri belirleyip sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfasında bulunan kupon kodu kullan bölümüne kopyaladığınız kodu yapıştırarak kod sayesinde belirtilen indirimin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sepet tutarınız kod sayesinde belirli oranda düştüğünüzde ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodları Ücretli Mi?

Ev-yaşam, ev tekstil ve giyim ürünleri için tercih edilen markaların başında gelen Özdilek ürünlerini indirim kodlarını kullanarak bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Sitemizde Özdilek indirim kodu ücretsiz olarak sunulur. Ücret ödemeden kodu alabilir ve ödeme sayfasında kullanarak kodun sağlayacağı indirimden yararlanabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodlarının Süresi Var Mı?

Özdilek markalı mont, kaban ve ayakkabı gibi ürünlerin satın alınabilmesi için kullanılacak indirim kodları genellikle süreli olan kodlardır. Bu süreler birkaç gün ve birkaç hafta şeklinde olabilir. Bunun dışında kodların kullanım sayısı da sürenin bitimi üzerinde etkilidir. Bu nedenle sayfamızı takip eden kişilerin mağdur olmamaları için kodları zaman kaybetmeden kullanarak alışveriş yapmaları gerekir.

Özdilek İndirim Kodları Her Üründe Kullanılır Mı?

Özdilek indirim kodu her üründe kullanılması mümkün olmayan bir koddur. Mağaza ürün çeşitliliğin fazla olması kodların her üründe kullanılmamasının en önemli nedenidir. Kodlar belirli ürünler için hazırlanır ve ilgililerine sunulur. Bu sayede o ürün grubunda yapılacak alışveriş için kullanılması mümkün olur. Bu nedenle indirim kuponlarının hangi ürün veya ürün grubu için hazırlandığı incelenmeli ve ona göre kupon kullanımı yapılmalıdır.

Özdilek İndirim Oranları Ne Kadardır?

Web sitesinde paylaştığımız Özdilek indirim oranları farklılık gösterir. Bu oranlar kuponun hazırlanış ve kullanım amacına göre değişir. İndirim oranları %20, %25, %30, %40, %50, %60 ve %70 oranında olabilir. Özdilekteyim mağazasını inceleyerek bütçeniz için yüksek olan bir ürünü bu indirim oranlarıyla oldukça ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Avantaj oranını artırmak için en yüksek indirim oranına sahip kodu kopyalayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca indirim kodlarını 20 TL; 30, TL ve 50 TL indirimi şeklinde de kullanabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodlarının Avantajları Nelerdir?

Özdilek indirim kodlarının en önemli avantajı istenilen ürünlerin uygun fiyatlarla satın alınabilmesidir. Normal şartlarda bütçeyi zorlayacak bir ürün kod kullanımı sayesinde daha uygun fiyatla alınabilir.

Bunun yanı sıra indirim kodları için ücret ödenmemesi önemli bir avantajdır. Ayrıca indirim kodları sitemizde güvenli şekilde sunulduğundan güvenli alışveriş imkanı sağlar. Buna ek olarak indirim kodları gerçek olduğundan mağduriyet yaşanmaksızın alışveriş yapılması mümkün olur.

Özdilek İndirim Kodları Çalışmazsa Ne Olur?

Giyim, saat, elektrikli ev aletleri, ayakkabı ve ev tekstil alışverişleri için en güncel indirim kodlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aldığınız indirim kodunu sepette kullanmaya çalıştığınızda indirimin uygulanmaması gerçeği ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken indirim kodunun geçerli olup olmadığını kontrol etmektir.

Yaptığınız inceleme sonrasında kodun geçersiz olduğunu anlarsanız sayfamızda yer alan diğer kodları kullanarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İndirim kodu kullanmakta sıkıntı yaşıyorsanız özdilek kampanya incelemesi yaparak kampanyalara katılabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodları Neden Çalışmaz

Özdilek indirim kodlarının çalışmaması için 3 farklı neden vardır. Bunlar kuponun kullanım süresinin geçmiş olması, kuponun kullanım limitinin aşılmış olması ve kuponun yanlış alışverişte kullanılmasıdır. Kullanım süresini kupon detaylarından öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde kullandığınız kuponun hangi ürün ve alışverişte kullanılacağını öğrenerek yanlış kullanımdan kaçınabilirsiniz. Kuponun kullanım limiti sorunu yaşamamak içinse sitemizi sık sık takip ederek kuponu ilk kullandığımız anda kopyalayarak kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Bu sayede kullanım limiti dolmadan kupon yardımıyla avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Özdilek İndirim Kodları Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özdilek indirim kuponu ve kodlarını kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kupon veya kodu doğru ürünler için kullanmaktır. Ev tekstili için hazırlanmış bir kodu giyim veya ayakkabı alışverişinizde kullanamazsınız. Bunun dışında indirim kuponunun geçerlilik süresini incelemelisiniz.

Bu kuponlar süreli olarak hazırlandığı için geçerlilik süresinin geçtiği kupon aktif hale gelmeyeceğinden indirim kazanmanız mümkün olmaz. Bunların yanı sıra kuponu kullanabilmek için belirlenen şartları oluşturmanız gerekir. Örneğin 100 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekirse sepet tutarının 100 TL’yi aştığından emin olmanız gerekir.

Özdilek İndirim Ve Kampanyaları Önceden Öğrenilebilir Mi?

Özdilek indirim ve kampanyalarını önceden öğrenmeniz mümkündür. Bunun için web sitemizi takip edebilirsiniz ve bu sayede en güncel indirimleri sitemizde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarımızın takipçisi olarak da indirimleri öğrenmeniz mümkündür. Bu sayede sınırlı sürede olan indirimleri kaçırmadan yararlanma imkanı bulabilirsiniz.