Yeni Sezon Ürünlerde %40 İndirim Penti’de

indirim Belirsiz
Tüm yeni sezon ürünlerde %40 indirim. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken Kampanyayı Gör butonuna tıklayarak indirimli ürünlerin bulunduğu sayfaya...More

Tüm yeni sezon ürünlerde %40 indirim. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken Kampanyayı Gör butonuna tıklayarak indirimli ürünlerin bulunduğu sayfaya gidip alışverişe başlamak. Less

10 TL Değerinde Penti İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Penti mağazasına ilk defa üye olanlara 100 ₺ ye üzeri yapacakları ilk alışverişte sepette anında 10 ₺ indirim uygulanıyor. İndirimden...More

Penti mağazasına ilk defa üye olanlara 100 ₺ ye üzeri yapacakları ilk alışverişte sepette anında 10 ₺ indirim uygulanıyor. İndirimden yararlanmak için kodu kullan. Less

%50 Penti Sezon Ortası İndirimleri

indirim Belirsiz
%50 Penti sezon indirimlerini şimdi keşfet!...More

Tayt,sweatshirt,spor sütyeni,pantolonlar,terlikler ve daha bir sürü üründe geçerli indirimleri şimdi keşfet! Less

Penti Yeni Gelen Aksesuarlar

indirim Belirsiz
Penti yeni gelen aksesuarları şimdi tıkla ve gör....More

Penti yeni gelen aksesuarları henüz keşfetmedin mi ? Hemen şimdi tıkla ve gör. Less

%50 Penti İndirim Fırsatı

indirim Belirsiz
Penti erkek-kız çocuk iç giyim ve pijama takımlarında %50 indirim.

Penti Mağazası İçin En İyi İndirim Kodları

İndirim Detaylar Bitiş
%50 indirim %50 sezon indirimleri. Belli Değil
20 ₺ Değerinde Penti Hediye Çeki Yapacağınız tüm 150₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ hediye çeki kazanın! Belli Değil
10 TL Üye olan herkese  Penti 10 TL hediye kampanyası. Belli Değil

Penti Markası ve Kampanyaları Hakkında

Kadın giyim sektöründe başı çeken markalar arasına girmeyi başaran penti, üretime ilk olarak kadın çorapları üreterek başlamış ve çok talep görmesi üzerine yelpazesini genişleterek penti pijama , penti iç çamaşırı , südyen , külotlu çorap , gecelik , penti mayo , penti plaj havlusu , gibi birçok ürünüde yelpazesine ekleyerek hizmet sunmaya devam ediyor. Dediğimiz gibi sektörde başı çeken firmalar arasında bulunan penti müşterilerine birçok cazip fırsatlar sunuyor mesela penti indirim kuponu , penti kupon kodu , penti indirim leri gibi kullanıcı dostu birçok fırsat sunuyor ve ayrıca 75 TL ve üzeri olan tüm alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sayesinde kargo ücreti ödemeden alışverişin keyfini sürmeye devam ediyorsunuz. Penti promosyon kodu nasıl kullanılır sorusuna gelince beğendiğiniz ürünü satın almadan önce sitemize gelerek alacağınız ürüne uygun bir promosyon koduna tıklayıp alışverişinizi tamamlayarak bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Penti Başarı Serüveni ve Tarihi

Penti markasının hikayesi yaklaşık olarak 1950 senesinde Mois ve de Yasef Kariyo adlı iki kardeş tarafından kurulan iki farklı şirket ile başlıyor. Ülkemizde hali hazırda sanayileşmenin epey sınırlı olması itibarı ile bu dönem, iki genç girişimci kardeşlerin firma güçlerini ortak ve tek bir çatı altında birleştirme olayı hepsi için önemli bir dönüm noktası olarak tarihe geçiyor. 1970 civarı yıllarda Öğretmen Çorap adlı bir firma görünümü alan marka, bir sene sonra İstanbul’da Bayrampaşa adlı ilçede kurulan ilk özel üretim alanımız ile birlikte hızla gelişmeye devam ediyor.

Markanın isminin Öğretmen Çorap olaraktan değiştirilmesi ise o dönemin Türkiye’sinde ince ve etek kadın çorabını genellik ile kadın öğretmenlerin tercih etmesine dayanıyor. 1980’li yıllara girildiğinde ailenin ikinci kuşaktan varisi ve temsilcisi Sami Kariyo, markanın yönetim kuruluna geçiyor. Şehirli modern kadınların ihtiyaçlarına da odaklanan penti çorap markası renk, çeşit, desen ve de kaliteye son derece önem veren üretim ve pazarlama anlayışını daha da pekiştiriyor.

Penti Ürünleri Nelerdir?

Penti markası günümüzde yalnızca kadın çorapları üretmek ile kalmayıp buna ilave olarak birçok ürün üretimini kaliteli şekilde ortaya koyuyor. Bünyelerinde satılan ürünler penti plaj , penti iç giyim , penti ev giyim , penti aksesuar gibi birçok ürünler şubelerde ve internet sitesinde satışı gerçekleşiyor. Böylelik ile hem bir yandan pazardaki konumunu sağlamlaştır iken, hem de diğer yandan 1984 senesinde markalaşma aşamasının son adımlarına gelmiş olunuyor ve söz konusu firma Penti ismini alıyor.

Çorapların Kalitesi

Geçen seneler içerisinde ince yapılı kadın çorabına ek olarak ayrıca çocuklar için çorap, erkek çorabı, ev içi giyimi, iç çamaşırı, bikini, erkekler ve de kadınlar için mayo, ve de plaj giyimi gibi ürünleri de bünyesine ekleyerek, üretim ve de satış alanındaki faaliyetlerini tam gaz sürdürmeye ve gelişip büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye hali hazırda bulunan üretim tesisleri cevap vermemeye ve yavaş yavaş yetmemeye başlayınca penti iç çamaşırı 1994 senesinde Tekirdağ İli Çorlu ilçesindeki Öğretmen Çorap Fabrikası kurulmuş oluyor. Bu fabrikada en son teknolojiyle donatılmış halde üretim sağlıyor. Uluslararası kalitelerde üretim yapabilen bu fabrikada, bugün itibarı ile senede yaklaşık 86 milyon çift çorap üretimi sağlanmış oluyor.

Penti Ürünleri Nasıl Üretilir?

Ayrıca ek olarak 1999 senesinden bu yana devamlı kurulan mağaza zincirlerinde Penti markası ve logosu taşıyan ürünlerin satışı gerçekleşiyor. Kadınlar bu ürünleri oldukça seviyor. Yapılan bir takım araştırmalara göre, Türkiye’de yüzde 99.6 markanın ülke çapında bilinirlik oranı ve de yüzde 78 markaya olan sadakati ile Türkiye’nin bu alanda en tanınan ve de en sevilen kadın markası olma özelliğini sağlam yollarla koruyor. Bu ürünler penti bikini modelleri gibi ürünler ile sağlanmış oluyor. Türkiye çapında 60 şehirde 300’den fazla ve buna ek yurt dışında ise 29 farklı ülkede 106 mağaza ile satış ve üretimlerine devam ediyorlar. Her geçen gün bu mağaza sayısı artıp gelişiyor. İngiltere, Çin ve İtalya’da satış ofisleri bulunan söz konusu marka bu alanda da kaliteli bir genişlemeyi amaçlıyor. İlk olarak Balkan ülkeleri olmak üzere Suudi Arabistan’dan Amerika’ya, Moğolistan’dan İngiltere Krallığı’na dünyanın pek çok noktasında, her milletten bireye Penti ürünlerini satın aldırıp giydiriyorlar. Bunu da Avrupa içinde bulunan en büyük ilk 3 üretici firmasından biri olarak tarihe geçerek yapıyorlar. Aynı zamanda dünyaca oldukça bilinen ünlü birçok markanın ve kuruluşunda da üreticisi olarak tanınıyorlar.

Markanın Diğer Ürünleri

Markanın çorap harici üretmiş olduğu ürünler penti külotlu çorap adı ile de biliniyor. Ürünler son derece kaliteli oldukları için bu ürünleri kadınlar ve buna ek olarak erkekler de memnuniyetle gönül rahatlığı ile tercih ediyorlar. Bu çoraplar uzun kullanım süreleri, kullanıcıya sağladığı konfor bakımından diğer markalardan son derece öne çıkıyor. Bu konuda marka diğer rakip firmaların üstünde bir adım daha ilerlemiş oluyor. Penti firması dünyanın dört bir yanında ürettiği ürünleri dünyada tüm kadınların hizmetine sokmuş oluyor. Sitemizden Penti markası ile ilgili kuponlara ulaşılabilmek mümkündür.

Penti Ürünleri Rahatlığı

Penti bu gibi ürünler ile son seviye olan kaliteli ürün sayısını her geçen gün arttırmaya ve de geliştirmeye son gaz devam ediyor. Bu ürünlerden penti tayt kullanıcılarına ister spor anında, isterse de günlük kullanımda konforlu bir giyim hissi garantisi sağlıyor. Kadınların severek tercih ettiği penti ürünleri her geçen gün daha da fazla müşterinin dikkatini çekip onları alışveriş yapmaları konusunda mağazalarına bekliyor. Ürünler hem alım esnasında hem de sonrasında müşterilerine son derece kaliteli bir kullanım sağlıyor.

Penti Ürün Kalitesi

Firma bu gibi penti pijama takımı ürünlerini kurmuş olduğu son teknoloji içeren fabrikalarında üretip satıyor ve müşterilerinin memnuniyet oranlarından da görülebileceği üzere bunları yüksek kaliteli şekilde üretmeye özen gösteriyor. Ürünler yıkama sonrası çekmeyecek ve kullanım esnasında kişiye yüksek kaliteli ürün kullanıyor hissi verecek şekilde üretiliyor. Penti bu ürünler ile sadece Türkiye çapında değil, dünya çapında da hem firma tanınırlığını hem de kaliteli bir anlayışa sahip olduklarını tüm insanlara göstermeyi amaçlıyor. Dünya çapında da yabancı kadınların da tercih ettiği bir Türk markası olarak Penti, bu başarısını yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile açıklıyor.

Marka Tanınırlığı

Marka olarak yalnız şehirli ve öğretmen Türk kadınlarına değil buna ek olarak dünyanın dört bir yanında çorap tayt gibi ürünleri penti indirim gibi fırsatlar ile onların karşısına çıkaran söz konusu Penti firması, bu alanda da hem uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri aracılığı ile kendisini dünya çapında kanıtlamış markalar arasına sokuyor.

Markanın bu ve buna benzer sektörlere atılımları sayesinde hem bir Türk firması olarak hem de kendi şahsi tanınırlıkları açısından büyük ilerleme kat ediyorlar. Dünyada her zaman kaliteli ürünlerin sevildiğini ve yüksek oranda tercih edildiğini bilen marka buna istinaden ürünlerini diğer firmalar gibi düşük tutmuyor, daha da ilerletmeye son seviyede devam ediyor. Kadınlar Penti ürünlerini memnun kalarak kullanıyorlar. Bu yüzden sitemiz üzerinden Penti indirim kuponları sunuyoruz.

Penti Hangi Ülkelerde Hizmet Veriyor?

Penti ilk kurulduğu yıllardan bu yana sadece Türkiye içi firma vizyonu olarak sıkışıp kalmıyor sundukları hizmeti Moğolistan gibi ülkelere de götürüyor. Dünyaya açılmak gibi ilerici ve yenilikçi ürünleri penti plaj çantası gibi ürünler ile taçlandırıyor. Çoraptan tayta sütyenden çantaya kadar birçok ürün yelpazesine sahip firma yalnız kadın ürünleri ile de kalmayıp erkek çorapları ve çocuk çorapları gibi malların üretim satım gibi işlemlerini yapıyor. Marka tanınırlığı ve marka sadakati bakımından yüksek oranlar ile kadınlar tarafından seçilen Penti firması bu başarısını özverili çalışma ve kaliteye önem verme gibi hususlar ile açıklıyor.

Penti Ürünleri Fiyatları Nelerdir?

Firmanın ürettiği ürünler son derece kaliteli olmakla beraber bu ürünlerin fiyatları da kendi içlerinde değişebiliyor. Özellikle penti südyen fiyatları gibi ürünlerin fiyat aralıkları hem diğer markalara hem de bu ürünlerin üreten firmaların fiyatları ile birbirine çok yakın seviyelerde seyir ediyor. Firma ürün fiyatları konusunda da müşterilerine oldukça düşük fiyatlar ile uzun yıllar kullanılabilen ürünleri sunmakta ileri seviyede yer alıyor.