Rakle logo
Best Deal

% 25 Rakle İndirim Kampanyası

Rakle indirim kampanyası ile tüm mutfak alışverişinizde indirimi kaçırmayın! Rakle online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişlerde tüm indirimlere ek olarak sepette % 25 oranında indirim fırsatlarından yararlanmayı unutmayın !

Rakle logo
Best Value

Anneler Gününe Özel Sepette Net Rakle İndirim Kampanyası

Anneler Gününe özel sepette net indirim fırsatlarına Rakle indirim kampanyası ile ulaşın!

Rakle logo
Best Offer

Bahar Kampanyasında Sepette % 25 Rakle İndirim Fırsatı

Bahar Kampanyasında seçili ürünlerde sepette %25 Rakle indirim fırsatlarından faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Rakle logo
Super Offer

Çok Satanlar Kategorisinde Sepete Özel Rakle İndirim Kampanyası

Çok Satanlar Kategorisinde onlarca sofra seti çeşitlerinde sepete özel Rakle indirim kampanyası sizleri bekliyor. Kampanyalı ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Rakle logo
Best Offer

Rakle Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Rakle alışverişlerinizi  kargo ücreti ödemeden tamamlamak için sepetinize 120₺ ve üzeri değerinde ürün eklemeniz gerekmektedir. Böylelikle ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Rakle logo
Hot Offer

Sepette Anında 50 TL Rakle İndirim Fırsatı

Rakle kampanyasına ücretsiz katılarak 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli net 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanya seçili ürünlerde geçerli olmaktadır.

Rakle logo
Value for Money

Sürahilerde % 20 Rakle İndirim Fırsatı

Rakle indirim kampanyası ile her alışverişte hem tasarruf edin hem de kaliteli ürünlerden alışveriş yapın ! Rakle online alışveriş mağazasında Sürahi kategorisinde bulunan seçili ürünlerde geçerli kampanya ile sepette % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

Rakle logo
Best Value

% 30 Rakle İndirim Kampanyası

Rakle indirim kampanyası ile mutfağınıza en kaliteli ürünlerden alışveriş yaparken indirimden yararlanmaya başlayın! Rakle online alışveriş sitesinde seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde % 30 oranında indirimlerden sizler de yararlanmaya başlayın.