S Sport Plus ile Formula 1/2 Heyecanı 149.99₺ Fiyatla!

Formula 1/2 heyecanı, adrenalin dolu tam 23 hafta sonu, antrenmanlar, nefes kesen  yarışlar ve daha fazlası S Sport Plus ile...Devamı

Formula 1/2 heyecanı, adrenalin dolu tam 23 hafta sonu, antrenmanlar, nefes kesen  yarışlar ve daha fazlası S Sport Plus ile 149.99₺ fiyata alabileceğiniz indirim kodu sizleri bekliyor. Kısalt

Kodu Aç
No Expires

S Sport Plus ile Takım Karşılaşmaları İlk Ay 9.99₺

En sevilen takımların karşılaşmaları S Sport Plus ile ilk ay 9.99₺ fiyatlara sahip olabilmeniz için indirim kodu sizleri bekliyor.
Kodu Aç
No Expires

S Sport Plus’ta Premier Lig Heyecanı İndirim Kodu!

Premier Lig Heyecanını S Sport Plus indirim kodu ile üye olarak doyasıya yaşayın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.
Kodu Aç
No Expires

S Sport İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Dijital içerik platformları son zamanlarda oldukça artmıştır. S Sport Plus da bu içeriklerden biridir. Türkiye’nin sadece spor içeriği yayınlanan ilk platformu özelliği taşır. Ücretli üyeliklerle bu izleme keyfinden yararlanabilirsiniz. Zaman zaman çeşitli indirimler de yaparlar. Bunlardan haberdar olmanız içinse sizler için kurduğumuz İndirim Kupon Kod sayfamızı takip etmeniz ve böylece S Sport Plus kampanya seçeneklerinden haberdar olmanız mümkündür.

S Sport Plus Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Şu an mevcut olan S Sport Plus indirim kodu seçenekleri şu anda bulunmuyor. Ancak belirli aylarda ve dönemlerde kampanyalar olabilmektedir. Sayfamızı düzenli ziyaret ederek bu fırsatlardan yararlanarak daha ekonomik bir spor keyfi yaşayabilirsiniz. Örneğin, %40 ve üzeri engelli olan bireyleri destek kampanyası ile indirim kuponu verilmektedir. Bunu yanı sıra sağlık çalışanlarına özel indirim kodu kampanyası da vardır. Bunlardan yararlanabilmek için  destek@ssportplus.com adresine mail atmalısınız. Ayrıca Yapı Kredi, Hopi, Turkcell, Vodafone, Perdigital kullanıcılarına özel kampanya ve kodlar bulunmaktadır. Trendyol, Hepsiburada ve n11 online mağazalarından da S Sport Plus paketleri satın alabilirsiniz.

S Sport Plus İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Aktif bir S Sport Plus indirim kuponu varsa bunu almak için tek yapmanız gereken İndirim Kupon Kod sayfamıza gelmeniz yeterli olacaktır. Anında haberdar olmak isterseniz üye olarak sınırlı sayıdaki kuponlardan bu şekilde daha hızlı faydalanabilirsiniz. Tek alışveriş için tek kupon kullanabileceğinizi unutmadan sizin için en avantajlı kampanyayı seçebilirsiniz.

S Sport Plus İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Seçmiş ve hesabınıza tanımlamış olduğunuz S Sport Plus hediye çeki ya da diğer kampanyaları kullanmak için yalnızca alışverişinizin ödeme aşamasına gelmiş olmanız yeterli olacaktır. Şartları sağlıyorsanız hiçbir problem çıkmadan indirimi uygulatabilir ve avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

https://youtu.be/C0hqw-PcIN8