Setre Yeni Sezon Ürünlerde %30 İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Bu kampanya 2020 yeni yaz sezonu ürünlerde geçerlidir. İndşrşmli ürünleri görmek için Kampanyayı Gör butonuna tıklayınız.

Setre 2. Ürüne %30 İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Setre mağazasında fırsatlar bitmiyor! Kampanya kapsamında Etekler, bluzlar, trikolar, pantolonlar, bluzlar ve abiyeler için 2. satın almanıza %30 indirim kazanabilirsiniz.

20 TL Setre İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Setre yeni üyelere özel olarak düzenlediği kampanya ile 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli indirim kuponunu kullanarak 20 TL...More

Setre yeni üyelere özel olarak düzenlediği kampanya ile 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli indirim kuponunu kullanarak 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Less

50 TL Setre İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Setre hediye çeki kullanarak yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanın. Bu kodu sepet aşamasında ödeme yapmadan...More

Setre hediye çeki kullanarak yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanın. Bu kodu sepet aşamasında ödeme yapmadan önce uygulayınız. Less

%50 Setre Elbiselerde İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Elbise ve tulum modellerinde geçerli %50'ye varan indirimi yakala!

Setre %70 İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
%70'e varan sezon sonu indirimleri!

Setre’de 20 TL İndirim Kodu

Kod Belirsiz
Yeni üyelere özel ilk 100 TL ve üzeri yeni sezon alışverişte geçerli 20 TL indirim kodu!

Setre Hakkında Detaylar

İlk mağazasını 1970 yılında açarak kadın giyim sektörüne giriş yapan Setre, o yıllardan bu zamana kadar kalitesinden ödün vermeden, her adımda kendini geliştirerek yoluna devam etti. Geniş ürün yelpazesi ve titiz çalışmalarıyla içinde bulunduğu kadın giyim sektöründe bir dünya markası olmayı başardı. Günümüze geldiğimizde yaklaşık 80 tane ülkeye ihracat yaparak ürünlerini satan Setre, kalite ve şıklığı bütün dünyaya aynı anda yaşatıyor. İstanbul’un belirli semtlerinde mağazası bulunan başarılı marka gelişen ticaret hacmini online dünyaya da yayıyor. Birbirinden şık ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunan Setre ürünlerine web sitemizde yayınladığımız ücretsiz indirim kodlarıyla rahatlıkla indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Setre ürünlerinin bulunduğu onlarca kategoride ürün için birbirinden güzel indirim kodları web sitemizde sizleri bekliyor.

setre indirim kupon kod

Setre İndirim Kuponları Nedir?

Setre markası kadın giyimde yarattığı yeniliklerle kadın modasının öncüsü olarak ticaret hayatına internet üzerinden de devam ediyor. Pek çok markada olduğu gibi Setre markası da diğer markalar arasından sıyrılmak ve müşterilerini kendine çekmek için kaliteli ürünlerin yanı sıra kampanya promosyonları da dağıtıyor. Bu promosyonlar içerisinde setre  indirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki veya çeşitli çekilişler barındırıyor. İsim olarak farklı nitelendirilseler de işlev olarak aynı mantıkla çalışan bu promosyonlar sayesinde markalar kendi reklamlarını yaparken tüketiciler de ekstra indirimlerle ucuza alışveriş yapma şansı kazanıyor. Tamamen tüketici mantığıyla hareket ederek kurduğumuz web sitemizdeyse Setre markasının sizlere sunduğu her çeşit promosyona rahatlıkla ulaşabilmektesiniz. Ücretsiz olan bu hizmetimizden yararlanarak sizlerde Setre markasından yapacağınız alışverişlerde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Web Sitemiz Size Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Setre markası ürettiği ürünlerin kalitesi ve bunun yanı sıra tasarımlarıyla kendini müşterilerine oldukça sevdirmiş bir marka. Ayrıca yayınladığı kampanya promosyonlarıyla da müşterilerine ekstra kolaylıklar sağlıyor. Web sitesi olarak bizim bu konuda size sağladığımız avantajlar şunlar. Ülkemizde pek çok tüketici Setre markasının yayınladığı bu kampanya promosyonlarından habersiz olarak satın alma işlemlerini gerçekleştiriyor. Ancak bu promosyonlar sayesinde alışverişlerinde büyük tasarruflar sağlayabilirler. Tabii bilinen bir gerçek var ki her zaman bu promosyonlara ulaşmak kolay olmuyor. Birçok tüketici kampanyaları takip etmek için saatlerini internet başında harcıyor ve bazen buldukları indirim kuponları güncelliklerini yitirmiş oluyor. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için indirimkuponkod.com web sitesini kurduk. Setre markasının yayınlamakta olduğu tek bir indirim kuponunu bile kaçırmadan internet sitemizde sizler için yayınlıyoruz. Tamamıyla güncel ve kullanılabilir durumda olan kuponları sizlere sunarak, güncel olup olmadıklarını belirli periyotlarla kontrol ediyoruz. Tüketici dostu bir yaklaşımla kurduğumuz web sitemizde size ücretsiz hizmet sunuyoruz.

Setre Ürünlerine Ücretsiz Kargoyla Ulaşın!

Dünyaca ünlü alışveriş markası Setre’nin müşterilerine sunmakta olduğu diğer bir olanaksa ücretsiz kargo imkânı sağlayan kuponlar. İnternet sitemizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Setre ücretsiz kargo kuponlarıyla sizlere ekstra masrafa mâl olacak kargo ücretinden kurtulabilirsiniz. Birçok tüketici ödediği kargo ücretini görmezden gelse de alışverişlerde en büyük sıkıntılardan biri bu ücretler. Web sitesi olarak sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak için Setre ve birçok markanın ücretsiz kargo seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Ücretsiz kargo ve indirim kuponları vasıtasıyla %50’lere varan indirimlere sahip olabilir ve Setre’den yapacağınız alışverişlerinizi daha uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Çeşit çeşit kolaylığı bir arada tüketiciye sunan kampanya promosyonlarına indirimkuponkod.com web sitemiz aracılığıyla tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Değerli olan vaktinizi ve paranızı boş yere harcamadan çok hesaplı Setre alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal dünyada  sayfamızda sizler için yüzlerce çeşit promosyon kodu bulunuyor.