Slazenger İndirim Kuponları

Slazenger logo
Süper Kampanya!

Slazenger Kupon Kodu: % 10 İndirim Fırsatı!

Slazenger indirim kodu ile sepette süper indirimler kazanabilirsiniz. Slazenger online alışveriş mağazasına üye olup gerçekleştireceğiniz ilk alışverişinizde sepette ekstra % 10 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ HOSGELDIN10 ‘ şeklindedir.

Slazenger logo
Hot Deal

Sepette % 15 Slazenger İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç

Slazenger indirim kodu ile sepette ekstra indirimler sizleri bekliyor. Slazenger online alışveriş mağazasından yapacağınız alışverişlerde sepette ekstra % 15 oranında indirim kazanın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ 30CRKC65DEF4D ‘ şeklindedir.

Slazenger logo
Süper Fırsat!

2.Üründe 30 ₺ Slazenger Hediye Çeki

Slazenger indirim çeki ile sepette katlanan fırsatları kaçırmayın! Slazenger online alışveriş mağazasından satın alacağınız 2. t-shirt ürününde sepette 30 ₺ hediye !

Slazenger logo
Best Value

Montlarda 100 ₺ Slazenger İndirim Kampanyası

Slazenger indirim kampanyası ile alışveriş yaptıkça kazanın! Slazenger online alışveriş mağazasında bulunan seçili montlardan satın alacağınız 2.ürüne özel sepette 100 ₺ tutarında indirim kazanabilirsiniz.

Slazenger logo
Süper Fırsat!

% 15 Slazenger İndirim Kampanyası

Slazenger indirim kampanyası ile alışverişlerinize renk katmanın tam zamanı ! Slazenger online alışveriş mağazasında site geleninde bulunan ürünlerde geçerli % 15 oranından indirim avantajlarından sizler de  yararlanmayı unutmayın !

Slazenger logo
Best Value

1 Alana 1 Bedava Slazenger İndirim Fırsatı

Slazenger indirim kampanyası ile en şık spor ayakkabı modellerini sepetinize daha uyguna ekleyebilirsiniz. Slazenger online alışveriş mağazasında seçili ürünlerden satın alacağınız 1 ürüne 2. ürün bedava kampanyasından sizler de hemen faydalanın!

Slazenger logo
Value for Money

% 45 Slazenger İndirim Kampanyası

Slazenger indirim kampanyası ile tarzınıza en çok uyan kıyafetleri indirimle satın almaya başlayın! Slazenger online alışveriş mağazasında seçili ürünlerden gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ekstra % 45 oranında indirimden sizler de yararlanabilirsiniz.

Slazenger logo
Hot Offer

Sepette Sürpriz Slazenger İndirim Fırsatları!

Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir, kampanyalı ürünlerin üzerinde ‘Sepette Sürpriz İndirim’ ibaresi yer almaktadır. Kampanyalı ürünlerde her üründe farklı olmak üzere %60’a varan Slazenger indirimler mevcuttur. Kampanyadan faydalanmak ve detayları görmek için siteye gidiniz.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Slazenger logo
Süper Fırsat!

Yeni Üyelere % 10 Slazenger İndirim Kuponu

İndirim Kodunu Aç

Slazenger indirim kampanyası ile en avantajlı alışverişlerin tam zamanı ! Slazenger online alışveriş mağazasına üye olup gerçekleştireceğiniz ilk alışverişte sepette ekstra % 10 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Expired On 29 Haziran 2023
Slazenger logo
Best Deal

% 10 Slazenger İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç
Expired On 7 Mayıs 2023
Slazenger logo
Best Deal

% 10 Slazenger İndirim Kodu

İndirim Kodunu Aç

Slazenger indirim kodu ile en şık spor giyim ürünlerinde süper fırsatları kaçırmayın ! Slazenger online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 350 ₺ alışverişte sepette ekstra % 1o oranında indirim sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ’30CRK922FB4E6 ‘ şeklindedir.

Expired On 7 Mart 2023
Slazenger logo
Hot Deal

Slazenger Kampanyası ile Kargo Bedava !

Slazenger indirim kampanyası ile her alışverişinizde indirim kazanabilirsiniz. Slazenger online alışveriş mağazasından yapacağınız 500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde kargo ücreti ödemeye son !

Expired On 31 Mayıs 2023
Slazenger logo
Süper Kampanya!

Slazenger İndirim Kampanyası ile 100 ₺ Hediye !

Slazenger indirim kampanyası ile en tasarruflu alışverişler yapmanın şimdi tam zamanı! Slazenger online alışveriş mağazasından satın alacağınız ikinci mont ürünlerinde 100 ₺ indirimi kaçırmayın!

Expired On 9 Mart 2023
Slazenger logo
Best Value

Slazenger Kampanya Kodu ile % 15 İndirim Fırsatı

Slazenger indirim kampanyası ile en tarz spor giyim ürünlerinden alışveriş yapma fırsatını kaçırmayın! Slazenger online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz alışverişte sepette ekstra % 15 oranında indirimi kaçırmayın ! Kupon geçerlilik süresi ve alt limiti belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘SXHHE95P-1CY ‘ şeklindedir.

Expired On 17 Ocak 2023
Slazenger logo
Best Deal

% 10 Slazenger İndirim Kodu

Alt limit olmadan yapacağınız alışverişlerde %10 Slazenger indirim kodu. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 9 Eylül 2022
Slazenger logo
Süper Fırsat!

% 35+% 10 Slazenger İndirim Kodu

En sevilen ürünlerde %35+%10 Slazenger indirim kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi ve Alt limit belirtilmemiştir.

Expired On 9 Eylül 2022
Slazenger logo
Best Value

% 10 Slazenger İndirm Kodu

Sepette tüm alışverişlerde geçerli %10 Slazenger indirim kodu. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Expired On 9 Eylül 2022
Slazenger logo
Süper Kampanya!

50 TL Slazenger İndirim Kodu

Slazenger indirim kuponu ile 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde geçerli sepette net 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Slazenger kupon kodu ise “SLZ50” şeklindedir. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 17 Ocak 2023

Slazenger İndirim Çeki, İndirim Kodu Ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgiler

İnsanlar spor giyim ve ayakkabı firmalarını öncüsü olan Slazenger ürünlerini indirimli olarak satın almak istediklerinde Slazenger indirim kodu arayışına girerler. Yapılacak alışverişlerde ödenecek tutarı düşüren bu indirimler alışveriş tutkunlarına büyük avantajlar sağlar.

Bu sebeple bizlerde öncü markaya ait olan ürünleri indirimli olarak satın alabilmeniz için ücretsiz indirim kodları ile hediye çekleri paylaşıyoruz. Bu kodlar alışverişlerinizi zevkli hale getirmek için sizleri bekliyor. İndirim fırsatlarını değerlendirmek için sayfamızı hemen incelemeye başlayın.

Slazenger indirim kodu ve kampanyaları.

Slazenger İndirim Çeki Ve Kampanyaları İle Alışverişinizi Ucuza Getirin

Slazenger firması ayakkabı ve tekstil ürünlerinin satışını yapar. Firmanın ayakkabıları arasında günlük, outdoor, spor, bot, yürüyüş, babet ve futbol ayakkabıları yer alır. Tekstil ürünleri arasında ise tayt, atlet, mont, kaban, tişört, şort ve yağmurluk gibi ürünler yer alır. Bu ürünler kadın, erkek ve çocuklara özel olarak hazırlanmıştır.

Firmanın dünyaca ünlü olması ve kaliteli ürünlere sahip olması sebebiyle online mağazada satışa sunulan ürünlerinin fiyatları sizlere yüksek gelebilir. Bu durumda yapacağınız alışverişten vazgeçebilirsiniz. Ancak paylaştığımız Slazenger indirim çeki, indirim kodu ve kampanyalar sayesinde fiyatı yüksek ürünleri daha ucuza getirebilirsiniz.

Böylelikle kazandığınız indirimler sayesinde daha çok ürün alma imkanı bulabilirisiniz. İndirim çeki, indirim kuponu ve kampanyaları Slazenger online mağazası başta olmak üzere firma ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

Slazenger İndirim Kodu

Kadın, çocuk veya erkek için ayakkabı veya spor tekstil ürünlerini satın almak için indirim kodu kullanmak isterseniz sizler için farklı oranlarda sunduğumuz kodları kullanabilirsiniz. Bu kodları edinmeniz için ücret ödemeniz veya ekstra bir işlem yapmanız gerekmez.

Slazenger indirim kodu kullanmak için tek yapmanız gereken sitemize girmek ve yayınladığınız indirim kodlarından alışverişinize uygun bulduğunuzu seçmektir. Daha çok indirim için indirim oranı en fazla olanı seçebilirsiniz. Sonraki aşama indirim kodunu kopyalamak ve www.slazenger.com.tr adresi üzerinden yapacağınız alışverişte kullanmaktır.

Kodun firmanın web sitesinde kullanılabileceği yer alışveriş sepetinde indirim kuponu yazan bölmedir. Kopyaladığınız kupon numarasını bu bölüme yapıştırdığınızda sepet toplam tutarı kodda belirtilmiş oranda yapılan indirimle daha ucuz olur. Bu sayede ödemenizi indirimli olarak yapabilirsiniz.

Kopyaladığınız indirim kodunda %40 indirim kazanacağınız belirtiliyorsa alacağınız indirim %40 oranında olur. Ancak kodu kullanırken hangi ürün türlerinde yapılacak alışverişte geçerli olduğunu ve süresini öğrenmeniz gerekir. Bu bilgileri kodu aldığınız sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz indirim kodu oranları arasında ise %65, %70, %75 ve %60 gibi oranlardır.

Slazenger Hediye Çeki

Slazenger ürünlerini indirimli olarak almak için indirim kodları yanı sıra hediye çeklerinden de yararlanabilirsiniz. Slazenger indirim çeki indirim kuponlarıyla benzer kullanıma sahiptir. Bu çekleri kullanmak istediğinizde web sitemizden indirim çekini göster butonuna tıklayabilirsiniz.

Bu sayede indirim çekinin kodu kopyalanır ve sepete yapıştırılarak aktif hale getirilir. Böylelikle çek sayesinde 50 TL, 100 TL, 20 TL veya farklı oranlarda indirim sağlayabilirsiniz. Bu çeki günlük ayakkabılar, tişörtler, spor ayakkabılar, montlar, yağmurluklar ve mağazanın diğer ürünleri için kullanabilirsiniz.

İndirim çeki ile kendi ihtiyacınız olan ürünleri satın alabileceğiniz gibi mutlu etmek istediğiniz sevdiğinize hediye almak için de kullanabilirsiniz. Bunun için en yüksek oranda avantaj sağlayan hediye çekini seçebilirsiniz.

İndirim Kuponu Ve Kampanyalar Size Ne Gibi Artılar Sağlar?

Ünlü spor giyim mağazası olan Slazenger’den yapacağınız online alışverişler için kullanacağınız indirim kuponları ve kampanyalar size pek avantaj sağlar. İndirim kuponlarının en önemli avantajı almak isteğiniz bir ürünü olması gerekenden daha düşük ücretle alma fırsatı vermesidir.

Ayrıca Slazenger indirim kodu ile mağazanın tüm müşterileri için yapmış olduğu kampanyalara ek olarak indirim alma imkanı sunmasıdır. Örneğin firma tişörtleri için %40 indirim düzenliyorsa sizler bu indirime ek olarak sayfamızdan alacağınız %20 indirim kodunu kullanarak %40+%20 olarak toplamda %60’lık indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Web sitemiz indirim kodları paylaşımından ibaret değildir. Ayrıca sayfamızda Slazenger kampanyalarını da bulabilirsiniz. Güncel olarak yayınladığınız kampanyalarla vakit kaybetmeden www.slazenger.com.tr sayfasına ulaşarak alışverişinize başlayabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz kampanyalar firmanın tüm müşterilerine ve üyelerine yaptığı özel kampanyalardır.

Outlet, ücretsiz kargo, sezon, efsane kasım, sepetin yarısı bedava ve ürün bazlı indirimler yararlanabileceğiniz kampanyalardan bazılarıdır. Bu kampanyalar sayesinde sezon içerisinde markaya ait ürünler için talep edilen fiyatlara göre %50, %75 hatta daha üzerinde fiyat indirimi avantajı elde edebilirsiniz. Bu avantajlar sayesinde ekonomik sorunlar yaşamazsınız.

Slazenger Outlet İndirimleri

Slazenger outlet indirimleri mağazanın ürünlerini çok cazip fiyatlarla alabilmenize imkan tanıyan indirimlerdir. Bu indirimlerinden yararlanmak isterseniz outlet kategorisini inceleyebilirsiniz. Burada çocuk ayakkabı, erkek ve kadın tekstil ile ayakkabı ürünlerine indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Outlet bölümünden ürün almak istediğinizde %45’ten %60’a varan indirimlerden yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yarı fiyatından daha düşük ücretlerle satın alabileceğiniz outlet ürünleri eski sezona ait, ihtiyaç fazlası veya stoku tükenmekte olan ürünlerdir. Bu sayede sezon içerisinde çok yüksek fiyatta olan bir montu outlet bölümüne geçtiğinde yarı fiyatına alarak gelecek kışta giyme avantajı bulabilirsiniz. Bu sayede büyük kar edebilirsiniz. Normal şartlarda bir ürüne ödeyeceğiniz ücretle iki hatta daha fazla ürün alma fırsatı bulabilirsiniz.

Firmanın düzenlediği outlet indirim kampanyalarını sayfamızdan takip ederek büyük avantajı olan bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerin çok düşük fiyatta satışta olması stokların hızla tükenmesini sağlayacağından sayfamızı takip ederek öğrendiğiniz indirim haberleri sayesinde istediğiniz ürün tükenmeden alabilirsiniz.

Slazenger Ücretsiz Kargo Kampanyaları

Online alışverişlerde ürünlerin kargo yoluyla gönderilmesi sizlerin alışveriş için kargo ücreti ödeme zorunluluğunu ortaya çıkarır. Bu Slazenger mağazası içinde geçerlidir. Ancak sizler ürün dışında ödeyeceğiniz ekstra bir ücret olsun istemeyebilirsiniz. Bu durumda yapılan ücretsiz kargo kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle kargo şirketine ödeme yapmadan ürününüze sahip olabilirsiniz.

Firmanın ücretsiz kargo kampanyalarından yararlanmak isterseniz 100 TL ve üzerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede kargo ücreti ödemenize gerek kalmaz. Yapacağınız alışveriş ayakkabı veya tekstil türünde olma fark etmeksizin 100 TL’yi aştığında kargoya ödeme yapmazsınız.

Slazenger Sezon İndirimleri

Slazenger yeni sezon ürünlerinde müşterileri için sezon indirimleri düzenler. Bu sayede müşteri çekmeye ve müşterilerinin kaliteli ürünlerini almaları yardımcı olur. Ancak firmanın sezon indirimlerini ne zaman yapacağı belli olmaz. Bu sebeple firmanın sitesini sürekli olarak takip etmeniz gerekir. Ancak sezon indirimi haberlerini web sitemiz üzerinden de öğrenebilirsiniz. Bu sayede yapılan indirimlerden daha hızlı haberdar olarak yaz veya kış sezonunun en yeni ürünlerine siz sahip olabilirsiniz.

Yaz aylarında yaza uygun tekstil veya ayakkabı ürünlerinden satın almak isterseniz yaz sezonu indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde kış gelirken bot veya kaban ihtiyacınızı karşılamak isterseniz kış sezonu indirimlerden yararlanabilirsiniz. 2020-2021 kış sezonu ürünlerinden satın almak isterseniz %50 oranında olan yeni sezon indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu ürünlerden 125 TL’LİK alışveriş yaptığınızda ise kargo ücreti ödemezsiniz. Slazenger indirim çeki ile yeni sezon indirimlerine daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Slazenger’in diğer güncel sezon indirimlerini öğrenmek isterseniz de sitemize abone olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Da7PzOCWXHA

Slazenger Efsane Kasım İndirimleri

Günümüzde online satış yapan mağazaların çoğu Efsane Kasım indirimleri düzenler. Bu günlerde bir sene boyunca görülmemiş büyüklüklerde indirimler düzenlenir. Slazenger'de Efsane Kasım indirimleri yapan firmalardan birisidir. Kasım ayı yaklaşırken web sitemizi takip ederek firmanın hangi günlerde efsane indirimler düzenleyeceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz indirim çeki ve indirim kodlarını da bu efsane indirim günlerinde kullanabilirsiniz.

Slazenger Efsane Kasım indirimleri arasında ayakkabılarda %70’e varan indirimler yer alır. Mağazanın kaliteli ayakkabılarını yarı fiyatından daha az fiyata satın almak isterseniz bu günleri kaçırmamalısınız. Ayrıca bu günlerde tekstil ürünleri içinde düzenlenen yüksek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Koşu ayakkabısına ihtiyacınız varsa bu günlerde Adam koşu ayakkabılarını %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

⭐Slazenger indirim kodu nasıl alınır?

Web sitemizi ziyaret ederek size en uygun Slazenger indirim kodunu seçebilirsiniz ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

✅Slazenger indirim kodu nasıl kullanılır?

Ödeme aşamasında karşınıza çıkan ilgili kutucuğa Slazenger indirim kodunuzu girebilirsiniz.