Teknosa Mobil Uygulamaya Özel Ek %5 İndirim Kampanyası

indirim Bitmiş
Teknosa indirim kampanyasına katılarak mobil uygulama üzerinden yapacağınız seçili ürün alışverişlerinizde geçerli sepette %5 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Televizyonlarda %15’e Varan Teknosa İndirim Kampanyası

indirim Belirsiz
Teknosa kampanyasından yararlanarak online mağazadan yapacağınız seçili Televizyon alışverişlerinizde geçerli %15 indirim kazanabilirsiniz.

Teknosa Laptop ve Tablet İndirimleri!

indirim Belirsiz
Teknosa tabletlerde ve laptop cihazlarda mevcut indirimler ile 549 TL'den başlayan fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tekonsa Günün Fırsatları Kampanyası!

indirim Belirsiz
Hemen tıklayın ve bugüne özel Teknosa fırsatlarını yakalayın. Cep telefonundan aksesuara, akıllı telefondan tabletlere kadar pek çok üründe indirimleri kaçırmayın.

Teknosa’da Tekno Fırsat İndirimleri

indirim Bitmiş
15-17 Eylül arasındaki Tekno fırsat indirimlerini kaçırma! Birçok üründe indirim seni bekliyor! Ürünlere göz atmak ve alışverişe başlamak için Aktif...Devamı

15-17 Eylül arasındaki Tekno fırsat indirimlerini kaçırma! Birçok üründe indirim seni bekliyor! Ürünlere göz atmak ve alışverişe başlamak için Aktif Et’e tıkla! Kısalt

Teknosa Kargo Bedava

indirim Belirsiz
Teknosa'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Alışverişe başlamak ve fırsatlara göz atmak için "Aktif et"e tıkla!