Vivense İndirim Kuponları Mart 2023

Vivense logo
Best Value

Halılarda % 15 Vivense Kampanya Kodu

Vivense indirim kodu ile alışveriş yapmanın şimdi tam zamanı! Vivense online alışveriş mağazasından satın alacağınız halı ürünlerinde sepette ekstra % 15 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kupon Mart ayının sonuna kadar geçerlidir. Kupon kodu ‘ ZUBI14JRUTXNWBH ‘ şeklindedir.

Bitiş: 1 Nisan 2023
Vivense logo
Super Deal

250 ₺ Vivense Kupon Kodu

Vivense indirim kodu ile süper fırsatlar yakalamanın tam zamanı ! Vivense online alışveriş mağazasından gerçekleştireceğiniz 3500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde 250 ₺ indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ MART250 ‘ şeklindedir.

Bitiş: 1 Nisan 2023
Vivense logo
Hot Deal

Uyku Ürünlerinde % 15 Vivense İndirim Kuponu

Vivense indirim kodu ile evinizin her ihtiyacını daha uyguna satın alın. Vivense online alışveriş mağazasında bulunan uyku ürünlerinden yapacağınız alışverişlere özel olarak sepette ekstra % 15 oranında indirimi kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ LUNA15 ‘ şeklindedir.

Bitiş: 24 Nisan 2023
Vivense logo
Value for Money

Koltukta % 15 Vivense İndirim Kodu

Vivense indirim kodu ile evinize yeni bir hava katabilirsiniz. Vivense online alışveriş mağazasından satın alacağınız koltuk ürünlerine özel olarak sepette ekstra % 15 oranında indirim sağlayan fırsat sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ KOLTUK15 ‘ şeklindedir.

Bitiş: 17 Nisan 2023
Vivense logo
Super Offer

Mart’a Özel 500₺ Vivense İndirim Kodu

Mart Ayına özel 6.500₺ ve üzeri alışverişlerde 500₺ indirim sağlayan Vivense indirim kodundan faydalanmanın tam zamanı!

Bitiş: 17 Nisan 2023
Vivense logo
Hot Deal

Hopi’lilere % 10 Vivense Hediye Çeki

Hopi kullanıcılarına özel sepette %10 indirim sağlayan Vivense indirim kuponu sizlerle! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Vivense logo
Hot Offer

Yemek Odası Takımlarında % 40 Vivense İndirim Kampanyası

Seçili Yemek Odası Takımlarında sepette %40 Vivense indirim kampanyası ilgili müşterilerini beklemektedir.

Vivense logo
Value for Money

Bebek Odalarında % 55 Vivense İndirim Fırsatı

Seçili Bebek Odası Takımlarında sepette %55 Vivense indirim fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

Vivense logo
Hot Offer

Düğün Paketlerinde % 15 Vivense İndirim Kampanyası

Seçili Düğün Paketlerinde sepette ekstra %15 Vivense indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak ve indirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Vivense logo
Super Offer

Koltuk Takımlarında % 45 Vivense İndirim Fırsatı

Seçili Koltuk Takımlarında %45  Vivense indirim fırsatlarından faydalanmak için siteye göz atınız.

Vivense logo
Super Deal

Bahçe ve Balkon Mobilyalarında % 40 Vivense İndirim Kampanyası

Bahçe ve Balkon Mobilyalarında seçili ürünlerde sepette %40 Vivense indirim kampanyası verilmiştir. Kampanyadan Faydalanmak için siteye gidiniz.

Vivense logo
Best Deal

Seçili Halı Modellerinde % 70 Vivense İndirim Fırsatı

Seçili Halı modellerinde sepette %70 Vivense indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Vivense logo
Super Deal

Çok Amaçlı Dolaplarda % 45 Vivense İndirim Avantajı

Çok Amaçlı Dolap çeşitlerinde seçili ürünlerde %45 Vivense indirim avantajı sağlanmıştır. İndirimli ürünleri görmek için siteye gidiniz.

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Vivense logo
Hot Deal

Dekorasyonda 100 ₺ Vivense İndirim Kodu

Vivense indirim kodu ile evinizin tüm dekor ürünlerini bir anda almak isteyeceksiniz. Vivense online alışveriş mağazasında Dekorasyon kategorisinde bulunan tüm ürünlerden gerçekleştireceğiniz 900 ₺ ve üzeri ürün siparişlerinizde sepette 100 ₺ indirim sağlayan fırsat sizleri bekliyor. Kupon Eylül ayı boyunca geçerlidir. Kupon kodu ‘Dekorasyon100 ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Super Deal

Vivense Kupon Kodu : 300 ₺ İndirim Fırsatı

Vivense indirim kodu ile evinizin eşyalarını artık daha ucuza alabilirsiniz. Bu kampanya kaçmaz! Vivense online alışveriş mağazasında tüm ürünlerden gerçekleştireceğiniz 2 gerçekleştireceğiniz 4000 ₺ ve üzeri ürün siparişlerinizde sepette ekstra 300 ₺ indirim fırsatından yararlanmayı unutmayın ! Kupon Eylül ayı boyunca geçerlidir. Kupon kodu ‘EYLÜL300 ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Best Deal

Yaza Özel 300₺ Vivense İndirim Kodu

Yaz kampanyalarında Yatak odalarında 3000₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 300₺ Vivense indirim kodundan faydalanabilirsiniz. Üstelik Ücretsiz Teslimat Fırsatıyla!

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Best Value

3000₺ Vivense İndirim Kuponu

30.000₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli sepette anında 3000₺ değerinde indirim sağlayan Vivense indirim kodu için acele ediniz!

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Hot Deal

Halı’larda % 20 Vivense Hediye Çeki

Tüm indirimlere ek olarak Halı kategorisindeki ürünlerde %20 Vivense indirim kodunu kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Vivense logo
Best Offer

% 5 + Ücretsiz Teslimat Vivense İndirim Kuponu

Seçili ürünlerde geçerli %5indirime ek olarak ücretsiz kargo sağlayan Vivense indirim kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Super Offer

Sepette % 15 Vivense İndirim Kodu

Şubat ayına özel 25.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde geçerli sepette %15 indirim sağlayan Vivense kupon kodu sizleri bekliyor.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Hot Deal

150 ₺ Vivense İndirim Kuponu

1500 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli 150 ₺ Vivense kampanya kodu sizleri bekliyor. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Best Offer

300 ₺ Vivense Kupon Kodu

3.000 ₺ ve üzeri alışverişinizde sepet tutarını 300 ₺ ucuzlatacak Vivense indirim kodu ! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Super Deal

Tüm Yatak Odası Takımlarında Ek % 10 Vivense İndirim Çeki!

Tüm Yatak Odası Takımlarında tüm indirimlere ek sepette %10 değerinde indirim sağlayan Vivense indirim çeki sizleri bekliyor.

Expired On 6 Mart 2023
Vivense logo
Best Value

Vivense Collection Luna’da Sepete Özel Vivense İndirim Kodu

Vivense Collection Luna ürünlerinde sepete özel indirimler için Vivense indirim kodu sizleri bekliyor.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Best Deal

% 10 Vivense Kampanya Kodu

Vivense indirim kodu ile sepette %10 indirim kazanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Vivense logo
Super Offer

Zubizu’lulara 50 ₺ Vivense Kampanya Kodu

Zubizu kullanıcıların yapacağı 300 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli 50 ₺ Vivense indirim kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 6 Mart 2023
Vivense logo
Value for Money

100 ₺ Vivense İndirim Kodu

1500 ₺ ve üzeri alışverişte geçerli sepette 100 ₺ indirim sağlayan Vivense kupon kodu! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 6 Mart 2023
Vivense logo
Hot Offer

İlk Alışverişe 100 ₺ Vivense Kupon Kodu

İlk alışverişe özel 800 ₺ ve üzeri alışverişte sepet tutarını 100 ₺ ucuzlatan Vivense indirim kodu ! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 6 Mart 2023

Vivense İndirim Kodu Ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Bizler Vivense ürünlerini kullanmak isteyenler için indirim avantajı kazandıran Vivense indirim kuponu arıyor ve web sitemiz üzerinden paylaşıyoruz. Böylelikle kaliteli mobilya ürünlerinin fiyat yüksekliğinden dolayı insanların kullanımından mahrum kalmamasını sağlıyoruz.

2013 yılından beri hizmet veren Vivense bir evin ihtiyacı olan her türlü mobilyanın satışını yapar. Bu mobilyalar arasında koltuk takımları, yemek masaları, yatak takımları, dolaplar, çalışma masaları, bazalar, sandalyeler ve daha pek çok ürün vardır.

Vivense indirim kuponu ve kampanyaları.

Ayrıca çalışma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak ve oturma odası için ihtiyaç duyulabilecek mobilyaların tamamı ve aksesuarlarda firmanın ürünleri arasında yer alır. Aynı şekilde sofra, bahçe, aydınlatma ve ev tekstil ürünleri satışı da vardır.

Sizler için yayınlamış olduğumuz indirim kuponları sayesinde bu ürünlerin her birinden satın alma şansı bulabilir ve ev dekorasyonu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İndirim kuponlarının dışında online alışverişler için geçerli Vivense kampanya ve indirimlerini de bizden öğrenebilirsiniz.

Vivense Alışverişlerinizi İndirim Kodu Kullanarak Ucuzlatın

Vivense alışverişi yapmak istiyor ancak alışverişin tutarının yüksek olmasından korkuyorsanız Vivense indirim kodu kullanarak yapacağınız alışverişi ucuzlatın. Böylelikle yüksek ücret korkusu yaşamanıza ve bu ücret sebebiyle maddi açıdan zorluk yaşamanıza gerek kalmaz. %75’e veya daha fazlası indirim sağlayan kuponlar sayesinde çok daha ucuza istediğiniz koltuk takımına, yatak takımına veya ofis mobilyalarına sahip olun.

Çocuğunuz için bir genç odası takımı almak istiyorsanız genç odalarında %60 indirim sağlayan kodu kullanarak %60 oranında daha az ücretle çocuğunuz beğendiği takımı alabilirsiniz. Ayırdığınız bütçeden kalan miktarda odaya aksesuar veya evinizin diğer eksiklerini tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vivense’nin online satış mağazasından alışveriş yapmak istediğinizde indirim kodu kullanımı yaparak çok satan ürünlerden, en beğenilen ürünlerden ve yeni ürünlerden de satın alabilirsiniz. Ürünün yeni sezon veya diğer sezonlarda satışa sunulmuş olup olmaması indirim kodlarımız için farklılık göstermez. Kodlarda ürün belirtisi yoksa herhangi bir üründen yapacağınız alışverişte kodun yaptığı indirimden yararlanabilirsiniz.

Vivense Kampanyalar Kategorisinde Dev İndirimler

2013 yılından beri mobilya sektöründe yer alan firma müşteri sayısını artırmak ve kaliteli olan ürünlerinin online satışını yapmak amacıyla müşterilerine kampanyalar kategorisiyle ulaşmaya çalışır. Bu kategori altında dev indirimler düzenleyerek ürünlerinin herkes tarafından kullanılmasına yardımcı olur. Mağazadan online alışveriş yapacaksanız web sitesinin sağ üst köşesinde yer alan kampanyalar kategorisini inceleyebilirsiniz.

Kampanyalar kategorisinde birbirinden cazip oranlara sahip indirimler bulunur. Bu indirimlerden geçerlilik süresi boyunca yararlanabilirsiniz. Vivense kampanya indirimleri arasında güncel olarak şunlar bulunur; Halılarda %70, bazalarda %50, yataklarda %50, masalarda %55, oyuncu koltuklarında %40, ranzalarda %50 ve çay setlerinde %40 indirimler sadece yapılan indirimlerden birkaçıdır. Ayrıca kategori üzerinde 19 TL’den başlayan tablolar, 9 TL’den başlayan mutfak ürünleri ve 176 TL’den başlayan mutfak masaları gibi çok cazip fiyatlı ürünleri satın alma avantajı da bulabilirsiniz.

Vivense kampanya paylaşımları sürekli olarak güncellenir ve indirimler farklı ürünlere kaydırılır. Bu sebeple kampanya kategorisini sıkça kontrol etmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz anda kampanyaları değerlendirmeniz gerekir.

Kampanyalar kategorisinde yer alan ürünlerden satın almak istediğinizde güvenli alışveriş imkanıyla ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Ödeme işlemi için üye girişi yapmanız gerektiği için bilgileriniz site dışında paylaşılmaz. Ayrıca kampanya kategorisi de dahil mağazanın ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde taksitli ödeme avantajını da kullanabilirsiniz.

Bonus, Paraf, Access, Maximum ve World gibi kredi kartlarıyla 3-6-9-12’ye varan taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Kampanya kategorisi ve diğer kategorilerdeki ürünler için ücretsiz teslimat hizmeti ve isterseniz cüzi ücretlerle kurulum hizmeti de alabilirsiniz.

Vivense Ücretsiz Kargo Kampanyaları

Online satış mağazasından oda takımlarının dışında sofra, mutfak, aydınlatma, halı, bahçe ve ev tekstil gibi ürünleri de satın almanız mümkündür. Bu ürünleri de indirim kuponları yardımıyla satın alabilirsiniz. Bu avantajlara ek olarak firma ürünlerini satın aldığınızda ücretsiz kargo fırsatı yakalayabilirsiniz.

Firma ürünlerinden yapılan alışverişler için ücretsiz teslimat hizmeti verir. Bu hizmeti yapacağınız tüm alışverişler için alabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş 19 tl olsa da 5 bin tl olsa da kargo ücreti ödemeyebilirsiniz. Firmanın ücretsiz teslimat hizmeti ise kargo aracılığıyla olur.

Siparişinizi verdiğinizde anlaşmalı kargo tarafından yaklaşık 10 gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Hiç kargo ücreti ödemeden alışveriş yapmak isterseniz ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerde indirim kodları kullanmak isterseniz ücretsiz kodlarımızı kullanabilirsiniz.

Vivense Online Alışveriş Sitesine Özel Sepette Ek İndirim Fırsatları

Vivense online alışveriş sitesine özel sepette ek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Online alışveriş sitesinden firmanın indirim düzenlediği bir ürünü satın almak istediğinizde sepete ekleme yapmanız halinde beğendiğiniz ürüne indirim uygulanır. Sizde kategorilerde gördüğünüz fiyattan daha düşük bir fiyata seçtiğiniz ürünü alabilirsiniz.

Örneğin bir avize satın almak istediğinizde bu ürünün sitedeki fiyatı 50 TL iken sepete ekleme yaptığınızda 19 TL’ye düşebilir. Bu durumda ödemeniz gereken 19 TL’dir ve ekstra olarak kargo ücreti vs. ödemeden seçtiğiniz bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Sepete ek indirim fırsatlarının indirim oranları ise %35, %30, %34, %32, %40 ve %36 gibi birbirinden farklı oranlardır. Bu oranların farklılığı yanı sıra bu indirimlerle satın alabileceğiniz ürünlerde farklı olur. Sepette ek indirimlerden yararlanarak satın alabileceğiniz ürünler arasında çalışma masaları, halılar, banyo setleri, dekoratif aynalar ve TV sehpaları gibi ürünler yer alır.

Bu ürünleri satın aldığınızda sepette kazanacağınız indirim oranlarının detaylarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Abone olarak yayınlanan Vivense kampanya ve indirim haberlerini ilk öğrenen kişilerden olabilir ve ilk günden kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vivense İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Vivense’nin mutfak, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, halı, yemek odası aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinden indirim kodu kullanarak satın almak istediğinizde indirim kodunu almanın yollarını araştırmaya başlarsınız. Vivense indirim kodu almak için internet sitemize girebilir ve liste halinde yayınlanan kodlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

İndirim kodlarını almadan önce herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğinizi bilmelisiniz. Bu kodları bizler sizlerin uygun fiyatlı alışveriş yapmanız için yaptığımız araştırmalar sonrasında sayfamıza ekliyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bunun içinde kodlar karşılığında herhangi bir ücret almıyoruz.

Mobilya alışverişinde 75 tl, 100 tl, 250 tl ve diğer oranlarda indirim sağlayan Vivense indirim kuponu seçtiğinizde bu kodun yanında yer alan kuponu göster ibareli butona tıklayarak kodu alabilirsiniz. Yapılan numara ve harflerden oluşan kodun kopyalama işlemi sayesinde belirlemiş olduğunuz kodu almış olursunuz.

Bundan sonrası kodun kullanımına geçebilirsiniz. Konsol, vitrin, sandalye, berjer, puf, yemek masası, kitaplık ve bez dolap gibi alışverişlerinizde indirim kazanabileceğiniz kodu henüz almadıysanız bir an önce sayfamızdan alıp yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vivense İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Online sitemiz üzerinden kullanmak istediğiniz Vivense indirim kodu kopyaladıysanız kodun kullanılması aşamasına geçebilirsiniz. Bunun için online satış mağazasına veya firmanın ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret sitelerine gidebilirsiniz.

Bu sitelerden beğendiğiniz ürünleri sepete ekle komutu verdikten sonra açılan sepeti onayla sayfasında yer alan kupon kodu bölümüne aldığınız kodu yapıştırabilirsiniz. Böylelikle kullanmak istediğiniz indirim kodu aktif hale gelir ve kod üzerinde yazan oranda alışverişinize indirim uygulanır.

Aldığınız Vivense indirim kuponu üzerinde indirimin hangi durumlarda geçerli olduğuna dair verilen belirtileri dikkatle okumanız gerekir. İndirim kuponunun üzerinde koltuk takımlarında %20 indirim ibaresi yer alıyorsa bu koddan koltuk takımı aldığınızda yararlanabilirsiniz ve %20 oranında indirim kazanırsınız.

Ürün belirtilen indirim kod veya kuponlarını sayfamızda bulabileceğiniz gibi mağazadan yapacağınız genel alışverişler için kullanacağınız kuponlara da ulaşabilirsiniz. Örneğin anında 100 TL indirim kazandıran kuponu alarak istediğiniz herhangi bir ürün ya da alışverişte bu indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim kodlarını kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise kodun geçerlilik süresidir. Paylaştığımız kodlar aylık, haftalık veya birkaç günlük geçerliliği olan kodlardır. Bu sebeple zaman dolmadan yararlanmanız gerekir. Aksi takdirde indirim kazanmadan alışveriş yapmış olursunuz.

Bu nedenle kuponların geçerlilik sürelerini iyi takip etmeli ve ilk yüklediğimiz günlerde kullanabilirsiniz. Güncel indirim kuponu ve kodu paylaşımlarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olabilir ve sizlere güncel paylaşımlarımızı haber vermemizi sağlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WALeVE3Xlss

Vivense İndirim Kodu Ne Kadar İndirim Kazandırır?

Yaprak mutfak masa takımı, Merlin koltuk, Martin halı ve Vivense’nin diğer ürünlerini indirim kodlarından yararlanarak almanız mümkündür. Online paylaşımlarımız arasında bu ürünleri almak için kullanabileceğiniz onlarca güncel indirim kodunu bulabilirsiniz. Kazanacağınız indirimlerin oranlarının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız sayfamızı inceleyerek bu oranları daha net görebilirsiniz. Vivense indirim kodu oranları %5, %10, %20, %40, %70 ve %50 gibi oranlar bulunur.

Sizler için paylaştığımız indirim kodları arasında ürün türünden yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak Vivense indirim kuponu da bulabilirsiniz. Bu kuponlar sadece belirtilen türdeki veya markadaki ürünler için geçerlidir. Diğer ürünlerde aktif hale gelmez.

Ürün türüne göre kullanabileceğiniz indirimler arasında bulunan TV ünitelerinden %40, genç ürünlerinde %45, kilimlerde %65 ve koltuk takımlarında %10 indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Kilime ihtiyacınız varsa kilimlerde %65 indirim kazandıran kodu kopyalayarak değerlendirebilirsiniz. Bunlar dışında kazanabileceğiniz indirim oranlarını ve detaylarını öğrenmek için üye olabilir veya sayfamızı inceleyebilirsiniz.