Booking İndirim Kuponları Mart 2023

Super Deal

% 5 Booking Hediye Çeki

Booking kampanya kodu ile yapacağınız rezervasyonlarda alışveriş tutarını %5 oranında ucuzlatma fırsatını kaçırmayın! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Best Deal

Araba Kiralamada % 25 Booking İndirim Avantajı

Booking indirim kampanyası ile rezervasyonların yanı sıra araba kiralamayı da daha uyguna yapabilirsiniz. Booking internet sitesinden yapacağınız araç kiralamada % 25 oranında indirim kazanabileceğiniz fırsatlardan yararlanın.

Best Value

% 30 Booking İndirim Fırsatı

Booking indirim kampanyası ile tatil yaparken indirim kazanabilirsiniz. Booking internet sitesinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarda % 30 oranında ekstra indirim kazanabileceğiniz fırsatı kaçırmayın!

Super Offer

Yeni Üyelere % 10 Booking İndirim Kampanyası

Booking.com internet sitesinde yeni üye olan kullanıcılara özel olarak ilk rezervasyonlarında %10 indirim kazanabilirler.

Hot Offer

Genius Booking İndirim Kampanyası

Booking’te Genius’a özel indirim kampanyası ! Booking indirim kampanyası ile 2 yıl içinde herhangi 5 konaklama yapın ve Genius 2. seviye üye statüsünü kazanıp dünya üzerinde on binlerce yerde % 15 oranında indirim ve belirli yerlerde ücretsiz kahvaltı fırsatından yararlanın!

Value for Money

%15 Booking.com İndirim Kampanyası

Booking.com üzerinden yaptıracağınız rezervasyonlarınızda %15 oranında indirim kazanma fırsatını kaçırmayın!

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Best Offer

Booking Kupon Kodu : % 10 İndirim Avantajı

Booking indirim kodu ile seyahat ederken konaklamayı dert ettirmeyecek fırsatları kaçırmayın ! Booking online alışveriş sitesinden yapacağınız tatil harcamalarına özel olarak  % 10 oranında indirim fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz. Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon kodu ‘ HAPPYMAY ‘ şeklindedir.

Expired On 27 Şubat 2023
Best Deal

Rezervasyonlarda % 10 Booking İndirim Kodu

Online siteden yapacağınız rezervasyonlarda geçerli Booking kampanya kodu ile alışveriş tutarınızı %10 oranında ucuzlatma imkanı sizleri bekliyor! Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Mart 2023
Value for Money

Rezervasyonda % 10 Booking İndirim Kuponu

Booking indirim kodu ile yapacağınız online otel rezervasyonlarında %10 indirim kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Super Offer

% 5 Booking Hediye Çeki

Kampanya boyunca Booking kupon kodu ile internet sitesinden yapacağınız rezervasyonlarınızın %5’i iade alabilirsiniz. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Hot Offer

% 10 Booking Kampanya Kodu

Kampanya boyunca Booking indirim kodu ile yapacağınız rezervasyonlarınızda  maksimum 100£ olmak üzere harcamanızdan %10’unu iade! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Hot Deal

15 € Booking Hediye Çeki

Kampanya boyunca seçili otellerden gerçekleştireceğiniz 30 € üzeri rezervasyonlarınızda geçerli Booking.com indirim kodu ile 15 € indirim kazanın! Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 27 Şubat 2023
Value for Money

Rezervasyonlarınızda % 8 Booking İndirim Kodu

Kampanya boyunca yapacağınız otel rezervasyonlarında ekstra %8 indirim sağlayan Booking.com kupon kodu sizleri bekliyor. Kampanya geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 1 Mart 2023
Super Deal

% 10 Booking İndirim Kodu

Booking internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %10 indirim kazandıran kupon kodu sizleri bekliyor. Kod geçerlilik süresi belirtilmemiştir.

Expired On 28 Şubat 2023
Super Offer

Digiavantajlılara % 5 Booking İndirim Kampanyası

Digiavantajlılara özel olarak Digiturk fatura indiriminden yararlanabilmeniz için Digiavantaj’dan yönlenerek Booking.com’dan yapacağınız tatillerde %5 indirim sizlerle!

Expired On 25 Haziran 2022

Booking İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

İnsanlar, internetin hayatımızda önemli bir yer edinmesi ve dijitalleşmenin artmasıyla daha çok alışveriş yapmaya başladı. Önceden ihtiyaç halinde alışveriş yapılırken artık alışveriş yapmak hobi haline geldi. Bu durumda da insanlar aynı zamanda cepleri çok etkilenmeden kaliteli alışveriş yapmak istemektedirler.

Bunun da en kolay yolu markaların indirimlerini ve kampanyalarını takip etmektir. Ancak her şeyin bu kadar sayıca arttığı günümüzde hangi marka ne zaman ne kadar indirim yapıyor takip etmek ve zamanında yakalamak oldukça zordur.

İşte tam da bu ihtiyaç için biz İndirim Kupon Kod sayfasını kurduk ve sizler için dünyada ve ülkemizde popüler olan birçok markanın kampanyalarını sayfamızda listeliyoruz. Bunlardan biri de Booking kampanya seçenekleridir. Booking.com 43 dilde mevcuttur ve 6,2 milyondan fazla ev, daire ve kalacak diğer benzersiz yerler dahil olmak üzere 28 milyondan fazla bildirilen konaklama yeri listesi sunar. Nereye gitmek istersen ve ne yapmak istersen, Booking.com bunu kolaylaştırıyor ve 7/24 müşteri desteğiyle seni destekliyor. Siz de Booking markasına ait indirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak isterseniz web sayfamıza gelebilirsiniz.

Booking indirim kodu ve kampanyaları
Booking indirim kodu ve kampanyaları

Booking Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Booking indirim kuponu fırsatı olarak müşterilerine çeşitli avantajlar sunar. Kampanyalarını birçok diğer marka gibi dönemlik yapan Booking, bazen TL indirimi sunarken, bazen % ya da farklı avantajlar sunan kampanyalar yapabilir.

Zaman zaman İndirim Kupon Kod sayfasına gelerek indirim kampanyalarından haberdar olabiliriniz. Böylece sınırlı sayıda olan indirim kampanyalarını da kaçırmamış olursunuz. Bazı Booking kampanyaları şunlardır:

  • Yeni Üyelere Özel %15 İndirim Kampanyası
  • Rezervasyonlarda %8 İndirim
  • %10 Booking İndirim Kampanyası

Bu sayede İndirim Kupon Kod olarak hem insanların avantajlı alışveriş yapmasını sağlıyoruz. Hem de markaların da bu indirim fırsatlarını daha kısa sürede daha çok insana duyurmasına yardımcı oluyoruz. Böylece firmalar da özellikle sezon sonlarındaki kampanyalarını kısa sürede duyurarak sezon sonu ürünlerini bitirebiliyor.

 

Booking İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Booking indirim kodu avantajlarını alabilmek için yapmanız gereken elbette önce İndirim Kupon Kod sayfasına gelmek olacaktır. Böylece özellikle sınırlı sayıda yapılan kampanyalardan anında haberdar olarak hemen hesabınıza tanımlatabilirsiniz.

Sayfa yer alan arama çubuğuna Booking yazarak önünüze çıkan indirim kampanyaları listesinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer kod seçenekli fırsatları seçtiyseniz çıkan kupon kodu kullanmanız yeterli olacaktır. Kampanya seçtiyseniz web sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ardından hesabınıza tanımlanmış olan indirimleri zamanında ve şartlara uygun şekilde kullanabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan yararlanmak ve kaliteli ve avantajlı alışveriş yapmak için İndirim Kupon Kod sayfasına gelebilirsiniz.

Booking İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Alışverişlerinizde siz de indirimli ve avantajlı alışverişi tercih ediyorsanız, yapmanız gereken İndirim Kupon Kod sayfasından size uygun kampanyayı hesabınıza tanımlatmak ve kullanmaktır.

Booking hediye çeki fırsatlarından hesabınıza size uygun olanı tanımlattıktan sonra, sırada bunu kullanmanız olacaktır. Alışverişinizin en son ödeme aşamasında kullanacağınız hediye çekinin ya da diğer kampanyalarının bazı şartları olabilir.

Hepsinden önce bu kodların kullanılmamış olduğundan ve hesabınıza tanımlanmış olduğundan haberdar olmanız lazım. Bunlara emin olduktan sonra yapmanız gereken şartları sağladığınızı kontrol etmektir. Bazı kampanyalar belirli bir tutar üzerindeki alışverişlerde geçerli olurken, bazıları seçili ürünlerde geçerli olabilir. Aynı şekilde bazılarının son kullanma tarihleri olabilir.

Bu tarihleri geçirdiyseniz kuponunuzu kullanmadıysanız bile hesabınızdan silinir. Aynı zamanda ekranda gördüğünüz bir kampanyayı almaya çalışırken birden kampanyanın kaybolduğunun görebilirsiniz.

Bu da kampanyanın sınırlı sayıda çıkarıldığını gösterir. Örneğin 1000 kişiyle sınırlı olan kampanyayı almaya çalışırken sizden daha önce davrananlar sebebiyle geç kalmış olabilirsiniz. Tüm bu şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra yapmanız gereken tek şey ödeme aşamasına gelerek kampanyayı uygulamaktır. Böylece indirimli ve kaliteli bir alışveriş yapabilmiş olacaksınız.

⭐ Booking indirim kodu nasıl alınır?

Booking indirim kodunu almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

✂️ Booking indirim kodu nasıl kullanılır?

Ödeme aşamasında karşınıza çıkan ilgili alana Booking indirim kodunuzu girin.