Jumbo İndirim Kuponu İle Sepette Tam 80 ₺ İndirim!

Jumbo kupon kodu kullanarak 800 ₺ ve üzeri alışverişlerinize özel sepette anında 80 ₺ indirim kazanabilirsiniz. Jumbo indirim kuponu ise...Devamı

Jumbo kupon kodu kullanarak 800 ₺ ve üzeri alışverişlerinize özel sepette anında 80 ₺ indirim kazanabilirsiniz. Jumbo indirim kuponu ise “PCD80″ şeklindedir. Kısalt

Jumbo İndirim Kampanyası İle Alışverişlerinizde %25 Tasarruf Sağlayın

Kampanya Jumbo online mağazada Jumbo markalı ürünlerde geçerlidir %25 indirim sağlar. Kampanyadan yararlanarak alışverişe başlamak için "Kampanyaya Git" butonuna tıklayınız.

%15 Jumbo İndirim Kampanyası

Jumbo 0nline mağazadan alacağınız Jumbo markalı ürünler şimdi %15 indirimli! Kampanyadan yararlanmanız için indirim koduna ihtiyacınız yoktur.

Jumbo’dan %20 İndirim Fırsatı Sizlerle!

Jumbo'da Homend grubu seçili mutfak ürünlerinde geçerlidir. 3-21 Haziran arasında aktif olan bu kampanyayı yakalamak için tıklayın.

75 TL Lik Jumbo İndirim Kodu Karşınızda!

Jumbo kupon kodu kullanarak bugün 750 TL lik alışverişinizi sepette anında 75 TL indirime sokabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size...Devamı

Jumbo kupon kodu kullanarak bugün 750 TL lik alışverişinizi sepette anında 75 TL indirime sokabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size sunduğumuz Jumbo kampanya kodunu sepette kullanmak olacaktır. Jumbo promosyon kodu ise “JMB75” şeklindedir. Kısalt

Jumbo Kupon Kodu Sepette 45 TL İndirim Sağlıyor

Kampanyaya katılarak Jumbo online mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 45 TL indirim kazanabilirsiniz.

Jumbo %10 İndirim Fırsatı!

Jumbo markalı seçili ürünlerde geçerli %10 indirim fırsatını kaçırmayın. Kampanyanın son tarihi 21 Haziran! Alışverişe başlamak için tıklayın.

Yemek Takımı Alanlara Suplalarda %20 Jumbo İndirim Kampanyası

Jumbo internet mağazasından yemek takımı alışverişlerinize özel suplalarda %20 indirim kazanabilirsiniz.

Jumbo’da %50 İndirim Kampanyası!

Jumbo'da birçok üründe geçerli olan "Büyük İndirim Fırsatı" başladı! %50'ye varan indirimlerle alışverişe başlamak için tıklayabilirsiniz.