Korkmaz İndirim Kuponları Mayıs 2023

Korkmaz logo
Süper Fırsat!

Üyelere Özel 125 ₺ Korkmaz İndirim Kodu

Korkmaz indirim çeki ile üyelere özel fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayın! Korkmaz online alışveriş mağazasına üye olup gerçekleştireceğiniz 1500 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde 125 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Korkmaz logo
Value for Money

Üyelere Özel 50₺ Korkmaz İndirim Kuponu

Korkmaz mağazasına yeni üye olanlara özel 450 ₺ ve üzeri alışverişlerde sepette 50 ₺ Korkmaz indirim kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için alışverişlerinize devam ediniz.

Korkmaz logo
Süper Fırsat!

Çeyiz Setinde % 40 Korkmaz İndirim Kampanyası

Korkmaz indirim kampanyası ile çeyiz düzenlere müjde ! Korkmaz online alışveriş mağazasında bulunan çeyiz setindeki ürünlerde geçerli kampanya ile sepette % 40 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Bitiş: 5 Haziran 2023
Korkmaz logo
Best Deal

Korkmaz Kampanyası ile Ücretsiz Kargo Fırsatı

Korkmaz online alışverişlerde 150 ₺ ve üzeri siparişlerde Korkmaz müşterileri için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Korkmaz logo
Süper Kampanya!

Zeta Tencere Setinde % 30 Korkmaz İndirimi!

Zeta tencere setlerinde kaçırılmayacak fırsat! Korkmaz online mağazasında 7’li Zeta tencere setinde geçerli % 40 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Korkmaz logo
Süper Fırsat!

Yemek Takımında % 35 Korkmaz İndirim Fırsatı

Korkmaz indirim kampanyası ile sofralarınıza indirimin ışıltısını katın! Korkmaz online alışveriş mağazasında seçili yemek takımlarından yapacağınız alışverişinizde sepette ekstra % 35 oranında indirim fırsatını kaçırmayın!

Korkmaz logo
Value for Money

Tencerelerde % 40 Korkmaz İndirim Kampanyası

Korkmaz indirim kampanyası ile yemeklerinizde yardımcılarınızı daha uyguna satın alabilirsiniz. Korkmaz online alışveriş mağazasında tencere ve tencere seti kategorisinde bulunan ürünlerden yapacağınız alışverişlerde sepette % 30 oranında indirim kaçmaz!

Korkmaz logo
Hot Deal

Küçük Ev Aletlerinde % 30 Korkmaz İndirim Avantajı

Korkmaz indirim kampanyası ile mutfakta en büyük yardımcınız olacak aletlerde tasarruf ettiren fırsatlar sizleri bekliyor. Korkmaz  online alışveriş mağazasında küçük ev aletleri kategorisinde bulunan seçili ev aletlerinde gerçeli kampanya ile sepette ekstra % 25 oranında indirimi duymayan kalmasın !

Korkmaz logo
Süper Fırsat

Pişirme Aletlerinde % 25 Korkmaz İndirim Kampanyası

Korkmaz indirim kampanyası ile en lezzetli yemekleri yapacağınız ürünlerde süper tasarruf imkanını duydunuz mu? Korkmaz  online alışveriş mağazasında pişirme kategorisinde bulunan seçili tencere ürünlerinden yapacağınız alışverişte geçerli kampanya ile sepette ekstra % 25 oranında indirimi kaçırmayın !

Önceki İndirim Kodları & Kampanyalar


Bu kampanyaların süresi dolmuş ancak halen çalışıyor olabilir.

Korkmaz logo
Süper Fırsat!

Yemek Takımlarında % 20 Korkmaz İndirim Avantajı

Korkmaz indirim kampanyası ile sofralarınıza şimdi daha uyguna şıklık katın! Korkmaz online alışveriş mağazasında Sofra ürünleri kategorisinde bulunan seçili yemek takımlarında sepette % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

Expired On 17 Şubat 2023
Korkmaz logo
Hot Deal

Kahve Makinelerinde % 35 Korkmaz İndirim Fırsatı

Korkmaz indirim kampanyası ile evinizin her ihtiyacını daha uyguna satın alabilirsiniz. Korkmaz online alışveriş mağazasındaki Küçük ev aletleri kategorisinde bulunan seçili kahve makinelerinde sepette % 35 oranında indirim kaçmaz!

Expired On 17 Şubat 2023
Korkmaz logo
Hot Offer

Çaydanlıkta % 20 Korkmaz İndirim Kampanyası

Korkmaz indirim kampanyası ile evinizin en kullanılan ürünlerini daha uyguna satın alabilirsiniz. Korkmaz online alışveriş mağazasında küçük ev aletleri kategorisindeki seçili çaydanlık ürünlerinde sepette % 20 oranında indirim sizleri bekliyor.

Expired On 17 Şubat 2023
Korkmaz logo
Hot Deal

Korkmaz Kupon Kodu ile 200 ₺ İndirim Fırsatı!

Korkmaz indirim kodu ile mutfak araç gereç alışverişlerinizde indirimin keyfini çıkarın! Korkmaz online alışveriş mağazasında gerçekleştireceğiniz 2000 ₺ ve üzeri tutarda alışverişinizde sepette ekstra 200 ₺ tutarında indirim sağlayan avantajı kaçırmayın! Kupon geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Kupon ‘NİSAN200’ şeklindedir.

Expired On 1 Ocak 2023
Korkmaz logo
Value for Money

40 ₺ Korkmaz İndirim Kodu

Kampanya boyunca Korkmaz online mağazadan yapacağınız 500 ₺ değerindeki alışverişinizde 40 ₺ indirim kazandıran Korkmaz indirim kodunu kaçırmayın !

Expired On 1 Ocak 2023
Korkmaz logo
Value for Money

Korkmaz % 25 İndirim Kampanyası

Korkmaz online mağazasında tüm Korkmaz ürünlerinde net %25 indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Expired On 15 Temmuz 2022

Korkmaz İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular: 

✅ Korkmaz indirim kodu nasıl alınır?

Size uygun Korkmaz indirim kodunu almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

⭐Korkmaz indirim kodu nasıl alınır?

Ödeme aşamasında karşınıza çıkan ilgili kutucuğa Korkmaz indirim kodunuzu girebilirsiniz.