En Yeni İndirim Kuponları:

Yemek Sepeti logo
Super Offer

İlk Siparişte Güncel 40₺ Yemek Sepeti İndirim Kodu

İlk siparişte Güncel 40₺ Yemek Sepeti indirim kodu sizleri bekliyor.28.04.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Yemek Sepeti logo
Value for Money

40₺ Yemek Sepeti İndirim Kodu

Yemek Sepeti uygulamasından ilk siparişinize özel indirim tutarı güncellendi! Yeni üyelerin ilk siparişlerinde 40₺ Yemek Sepeti indirim kodu kullanıcılarını bekliyor. Son kullanım tarihi 15.04.2022.

Yemek Sepeti logo
Hot Deal

Güncel 25₺ Yemek Sepeti İndirim Kodu

İlk siparişlerinize özel en güncel 25₺ değerinde Yemek Sepeti indirim kodu sizlerle!

Kod: ENFES25 şeklindedir.

Yemek Sepeti logo
Super Offer

Yemek Sepeti Kupon İle 20 ₺ İndirim Kaçmaz!

Yemek Sepeti’nden yapacağınız ilk alışverişe özel “YEMEK20″ indirim kodu ile sepette net 20 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti logo
Super Deal

25 ₺ Değerinde Avantaj Sağlayan Yemek Sepeti Kupon Kodu

Yemek Sepeti kupon ile haftasonları yapacağınız alışverişlere özel olarak 25 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti logo
Value for Money

Yemek Sepeti Kampanya Kodu İle 50 ₺’ye 25 ₺ İndirim Kazanıyoruz!

Yemek Sepetinden yapacağınız 50 ₺ ve üzeri alışverişlerinize özel sepette anında 25 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti logo
Hot Deal

30 ₺ Yemek Sepeti İndirim Kodu

Yemek Sepeti kupon kodu ile sepette net 30 ₺ indirim kazanabilirsiniz. “ENFES30″ kupon kodu ile Yemek Sepeti alışverişlerinizde 30 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti logo
Hot Offer

Yemek Sepeti Kupon Kodu Sepeti Anında 30 ₺ Ucuzlatıyor!

Yemek Sepeti indirim kuponu ile 50 ₺ ve üzeri ilk siparişinize özel sepette net 30 ₺ indirim kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti logo
Best Deal

Nisan Ayı 25₺ Yemek Sepeti İndirim Kodu

Nisan Ayı için ilk siparişlerinizde 25₺ Yemek Sepeti indirim kodu verilmiştir.

KOd:YEMEK25 şeklindedir.

Yemek Sepeti Kampanyaları Hakkında Detaylar

Yemeksepeti anlaşmalı restoranlarıyla ülkemizin en büyük online yemek siparişi sitesinden birisidir. Yemeksepeti ister uygulamayla ister Google tarayıcınız üzerinden erişim sağlayarak, konumunuza en uygun favori restoranlardan dilediğiniz yemeği dakikalar içerisinde adresinize söyleyebileceğiniz vazgeçilmez bir uygulamadır. Yemeksepeti her geçen gün büyüyen kazançlarıyla birlikte üyelerine sunduğu çeşitli kampanyalar ve indirimlerle son günlerde özellikle aktif kullanıcılarının ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Büyüyen işletmesiyle Yemeksepeti rakiplerini geride bırakarak sadece yemek alanında değil market alanında da ‘banabi’ uygulamasıyla kendini kanıtlamış bir sanal işletmedir. Her geçen gün artan üye sayısıyla günde ortalama 600.000 yemek siparişi ve 500.000 bin üzerinde market siparişi almaktadır. Bunun karşılığı olarak Yemeksepeti, kullanıcılarını sayısız kampanya ve indirimler ile memnun etmektedir.

Yemeksepeti kullanıcıları her geçen gün sayısız Yemeksepeti kampanyalarıyla online yemek alışverişlerinin tadına varırlar. Bu kampanyalar indirim kodları, anlaşmalı restoranların uyguladığı yüzdelik indirimler, ilk kullanıcıya özel indirimler ve Yemeksepeti'nin belirlediği özel indirimler ve daha fazlasını içermektedir.

Yemeksepetinde Hangi İndirim ve Kampanyalar Var?

Yeni yılın ilk günlerde Yemeksepeti uygulamasında aktif kullanıcıların dikkatini çeken farklı farklı kampanya ve indirimler yer almaktadır bunlar sırasıyla Vodofone menüleri, seçilmiş menüler, kampüs fırsatlar, indirim yağmuru, ilk siparişe özel 30 TL indirim, 75 TL ve üzeri her alışverişte maximum karta özel %10 maxipuan ve daha fazlasını gelin hep birlikte bu kampanya ve indirimlerin detaylarına bakalım:

Yemek Sepeti kupon kodu ve kampanyalar

Vodofone Menüleri: Seçilmiş operatörün müşterilerine özel anlaşmalı restoranlarında seçilmiş menüler en uygun fiyatlarla dilediğiniz adrese Yemeksepetinde. Vodofone kullanıcılarına çeşitli menülerde birbirinden farklı oranlarda indirim, avantajlı kampanyalar ve daha nicelerini sunmaya devam ediyor.

Seçilmiş Menüler: Yemeksepeti'ndeki en favori restoranların sepete özel yüzdelik indirimleri Seçilmiş menüler kategorisinde sizlerle. Birçoğu restoranda üyelere özel olarak sayısız indirim kampanyaları mevcuttur. Dilediğiniz menüyü uygun fiyatlarda alabileceğiniz fırsatlar müşterilerini beklemeye devam etmektedir.

Kampüs Fırsatları: Üniversite kampüslerine özel, öğrenci, öğretim elemanı ve tüm kampüs çalışanlarına özel seçilmiş restoranlarda %20’ye varan oranlarda indirimli menüler kampüs fırsatları listesinde kampüsü beklemeye devam ediyor. Dilediğiniz menüyü kampüsünüze en yakın restoran şubesinden dakikalar içerisinde adresinize getirtebilirsiniz.

İndirim Yağmuru: İndirim yağmuru kampanyası adı altında Yemeksepeti 4.000’ den fazla restoran anlaşmasıyla %25’ten başlayıp %50’ye varan oranlarda indirimlerle kullanıcılarını Yemeksepeti uygulamasından daha fazla yemek siparişi vermeye teşvik ediyor. İndirim yağmuru kampanyası işletmenin belirlediği özel günlerde ilgili kullanıcılarına sunulmaktadır.

Yemek Sepeti Kampanyaları

İlk Siparişe Özel 30 TL İndirim Kampanyası: Yemeksepeti uygulamasının belki de en sevilen kampanyalarından birisi de yeni üyelere özel ilk siparişlerinde 30 TL indirim kazanabildikleri hediye kodudur. Yeni üyelik oluşturduktan sonra vereceğiniz ilk siparişinizde restoranın minimum getirme ücretini karşıladıktan sonra adres bilgilerinizi ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz yalnız 30 TL indirim kuponunuzu kullanabilmek için elbette kuponlarım kısmından indirim kuponunuzu eklemeniz gerekmektedir.

75 TL üzeri alışverişlerde %10 Maxipuan hediye: Yemeksepeti uygulaması üzerinden İş Bankasına ait olan Maximum kartla yapılacak her 75 TL ve üzeri alışverişlerde Maximum karta özel %10 Maxipuan hediye. Topladığınız puanları Maximum kartın geçerli olduğu işletmelerde kullanabilirsiniz.

Joker indirimleri: Joker indirimleri her kullanıcıya özel günün belirli saatlerinde kısıtlı bir zaman içerisinde kullanılması gereken restoran indirimidir. Belirli restoranların sizlere özel yaptığı bu indirim zamanında değerlendirildiğinde indirim sunan restoranların farklı birden fazla menüsü gerçek fiyatının çok altında uygun bir fiyata müşterilerine hizmet vermektedir.

Yemeksepeti Cüzdan: Yemeksepeti kullanıcılarına özel kolaylaştırıcı bir özellik daha işte Yemeksepeti cüzdan sizlerle. Uygulamadaki hesabınıza girerek sol kısımda bulunan bu özellik ile kredi ya da banka kartınızdan Yemeksepeti cüzdanınıza bakiye ekleyerek artık siparişlerinizde kredi kartı veya kapıda ödeme gibi seçeneklerle uğraşmaya gerek duymayacaksınız.

Tabi ki Yemeksepeti cüzdanı kullanabilmeniz için kullanıcıların öncelikle 4 haneli bir şifre belirleyerek cep telefonlarına gelen onay kodunu onaylamaları gerekiyor. Daha sonra Yemeksepeti cüzdanlarına bakiye ekleyebilirler. Bakiye yükleyebilmek için kredi kartları için belirlenmiş maximum tutar 500 TL minimum tutar ise yalnızca 1 TL’dir. Ayrıca kurumsal işletmeler için Yemeksepeti kurumsal cüdan özelliği de bulunmaktadır.

Yemeksepeti Muhtarlık Yarışı: Yemeksepeti gerçekleştirdiği oyunlaştırma projesi ile kullanıcıları arasında etkileşimi artırmayı hedeflemektedir. Son günlerde Yemeksepeti sayfalarında sıkça gördüğümüz ‘muhtarlık yarışı’ oyunu kullanıcının bulunduğu semtte en çok yemek siparişi veren ve buna bağlı olarak en çok puan kazanan kişiler o semtin muhtarı seçiliyor. Böylelikle diğer semtlerdeki kullanıcılar o semtin muhtarının hangi restoranlardan ne sipariş ettiğine bakarak bulunduğu semtin en iyi restoranlarını ve en iyi yemeklerini görerek fikir sahibi olabiliyorlar.

Muhtarlık yarışına katılarak topladığınız puanlara göre o haftaki sırlamada yerinizi görebilirsiniz. Puan toplayabilmek için sadece yemek siparişi vermek tek kural değil ayrıca her siparişten sonra restoran, servis ve kurye hakkında yaptığınız yorumlar da sizlere puan kazandırabiliyor. Topladığı puanlarla rozet kazanan kullanıcıyı 100’den fazla yeni görev bekliyor. Örneğin yeni restoranlardan sipariş vermek, farklı semtten sipariş vermek veya günün farklı saatlerinde sipariş vermek gibi.

Yani kısacası Yemeksepeti uygulaması kullanıcılarına en iyi yemek hizmetini sunarken eğlendirmekten de alıkoymuyor. Böylece belli bir puana ulaşan kullanıcı çeşitli oranlarda indirimlerle ödüllendirilirler. Örneğin hafta içinde 1000 puan toplayan oyuncu 50 TL indirim kazanabilir.

Yemeksepeti İndirim Kodları: Yemeksepeti uygulaması, yazımızda bahsettiğimiz bu çeşitli indirim ve kampanyalar dışında müşterilerine özel Yemeksepeti indirim kodları vermektedir. Yemeksepetinin sunduğu indirim kuponları kullanıcıların siparişlerinde uygulandığı takdirde ödenmesi gereken tutarın altında daha uygun fiyatlarla yemeklerini sipariş verme deneyimi sunar.

Çoğu kullanıcıların duydukları ama güvenli erişim sağlayamadıkları bu indirim kodlarına indirimkuponkod.com sitemizden kolay ve güvenilir bir şekilde en güncel indirim kodlarına erişmeniz mümkün. Elde ettiğiniz bu kuponlarla keyifli bir şekilde yemek siparişlerinizde kullanabilir dilerseniz sevdiklerinizle paylaşarak bu özel indirimin keyfini hep birlikte çıkarabilirsiniz.

Yemeksepeti İndirim Kodları Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Günümüzde her online alışveriş sitesinin uyguladığı ve çok sevilen indirim kodları Yemeksepetinde de siz kullanıcılarıyla. Her online alışverişlerde şüphesiz en çok talep edilen bu indirim kupon kodları, yaptığınız alışverişlerde süresi geçmeden kullanıldığı takdirde ek bir indirim sağlayarak almak istediğiniz yemek ya da market ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla dakikalar içerisinde kapınızda olmasını sağlar. Ayrıca mantıklı bir harcama yapıldığında kullanıcıların tasarruf yapmasını ve bu indirimi sağlayan Yemeksepeti işletmesinin ve birçok mağazanın çeşitli hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Yemeksepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Yemek Sepeti kupon kodlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. size uygun olan kampanyalara, -kampanyayı gör- butonuna tıklayarak katılım sağlayabilir, kupon kodlarına ise -kodu aç- butonuna tıklayarak indirim kodunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Yemek Sepeti Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Yemek Sepeti kuponunuzu web sitemizden alıp siparişinizi tamamlarken sepet aşamasında -kupon kodu- kısmına ekleyerek kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti banabi:

Hayatımızın her alanının dijitalleşmesiyle birlikte hemen her ihtiyacımızı online olarak halledebiliyoruz market alışverişlerimizde de artık Yemeksepeti banabi ile sanal ortamda. Banabi market uygulaması market ihtiyaçlarımızı dakikalar içinde kapınıza getiren Yemeksepetinin sunduğu bir hizmettir.

Banabi market uygulaması 2019 kuruluş yılından bu yana hızla büyüyerek ve ülkemizin her şehrine hizmet vermek için çalışmaya devam ediyor. Ayrıca alanında kapıda ödeme imkânı veren ilk sanal işletmedir. Banabi market alışverişleriniz için farklı bir uygulama yüklemenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey Yemeksepeti uygulamasının son güncel halini yüklemeniz yeterli olacaktır. Uygulamaya girdiğimizde eğer yaşadığınız şehirde Yemeksepeti banabi hizmet veriyorsa kullanıcılara ‘Yemeksepeti yemek’ ve ‘Yemeksepeti banabi’ seçenekleri çıkacaktır. Bu adresinizde banabi uygulamasının hizmet verdiğini gösterir. Böylelikle Yemeksepeti banabi ’den market alışverişlerinizi avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yemeksepeti banabi İndirim ve Kampanyaları: Sayısız marka çeşitliliğinin yanı sıra banabi müşterilerine özel birden fazla kampanyasıyla meraklılarını kendi dünyasına çekmeyi kolaylıkla başarabilmiştir. Kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecek indirim ve kampanyalar şu şekildedir:

İlk Siparişte 20 TL banabi ‘den: Yemeksepetinde ilk siparişe özel 30 TL indirim olduğu gibi banabi kısmında da yeni üyelerine bir güzellik yaparak ilk siparişlerine özel 20 TL indirim vermektedir. Ayrıca ikinci kez vereceğiniz siparişinizde 15 TL indirim kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için minimum sepet tutarını sağlamanız gerekmektedir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Bunun yanı sıra ilk üç sipariş için gönderim ücreti almıyor ve her 50 TL ve üzeri alışverişlerde gönderim ücreti talep etmiyor. Nasıl üye olunur diye merak edilmesine hiç gerek yok çünkü eğer Yemeksepeti uygulamasında üyeliğiniz var ise doğrudan banabi ‘den de üyeliğiniz var demektir.

Seçili Markalarda İndirim Fırsatı: Yemeksepeti banabi ‘den yapılacak Algida ürünlerinde 25 TL ve üzeri siparişlerde gönderim ücreti yok. Her üye bu kampanyadan bir kez faydalanabilir ve başka kampanyalar ile birleştirilme fırsatı sunar.

Seçili Dalin ürünlerinde sepette %20 indirim fırsatı! Kampanyadan faydalanmak için belirlenmiş Dalin ürünlerinden istediğiniz ürünü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Stoklarla sınırlı kampanyada her kullanıcı kampanya süresince birçok kez yararlanma fırsatına sahiptir. Başka kampanyalarla birleştirilebilir.

Seçili Kellogg’s ürünlerinde sepette %30 indirim. Seçili ürünler arasından dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır ve her kullanıcı birçok kez faydalanabilir ayrıca diğer kampanyalarla birleştirilebilir.

Yemeksepeti banabi uygulamasının abur cubur, kozmetik gibi belirlediği ürünlerde yüzdelik indirimler müşterilerini beklemektedir. Bu fırsatlardan yararlanmak için Yemeksepeti uygulamasını günlük takip etmeniz ve fırsatları zamanında değerlendirmeniz gerekir.

https://www.youtube.com/watch?v=pAYhNwfRXAo